_ویندوز پنل جدید

وجود Andromeda.exe در کدهای به روز رسانی رسانی رد استون 4 ویندوز 10! صدای قدم های اَبَر موبایل مایکروسافت به گوش می رسد...

این روزها که مایکروسافت به طور رسمی عرضه به روز رسانی فال کریترز (رد استون 3) برای ویندوز 10 را آغاز کرده، در پشت پرده در حال کار روی به روز رسانی بعدی این سیستم عامل است که نام رمز آن، رد استون 4 خواهد بود. بر اساس گزارش ها و شایعات زیادی که در ماه های اخیر منتشر شده، گفته می شود ردموندی ها در حال کار روی یک رابط کاربری جدید مبتنی بر قلم هستند که احتمالا برای دستگاه افسانه ای سرفیس فون (یا هر نام دیگری)در حال آماده سازی است.

به تازگی توسط WalkingCat، در کد XAML بیلد 17025 ویندوز، که یک بیلد جدید از شاخه رد استون 4 است، یک ارجاع جدید به این پوسته پیدا شده است که می تواند امیدوار کننده باشد.

کد XAML بیلد 17025 شامل “ComposableShell.Composers.Andromeda.exe” است.

— WalkingCat (@h0x0d) October 27, 2017

ساختار این ارجاع نشان می دهد که ویندوز 10 رد استون 4 ممکن است پوسته های متعددی را ارائه دهد، که اندرومدا فقط یکی از آن ها است. این موضوع همچنین نشان می دهد که اندرومدا حقیقا چیزی بیش از یک دستگاه است، بلکه رابط کاربری منحصر به فردی خواهد بود که واقعا عمیق تر از یک برنامه یادداشت برداری فانتزی است.

به نظر می رسد شایعات اخیر درباره دستگاه تاشو مایکروسافت حقیقت داشته باشد و ما در سال 2018 شاهد رونمایی از این دستگاه با پوسته جدید اندرومدا باشیم.

منبع :

MSPU

2148 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,