xbox-one-wallpaper-1080p-2013-croppedمایکروسافت با عرضه‌ی کنسول اکس‌باکس وان اس، پشتیبانی از کیفیت ۴K را به کنسول خود اضافه کرد. حال بر اساس گفته‌ی مایک ایبارا، به‌زودی و با ارائه‌ی یک به‌روزرسانی، کاربران اکس‌باکس وان معمولی نیز توانایی پخش تصاویر ۴K را به‌دست خواهند آورد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

اوایل امروز، مایک ایبارا از طریق حساب توییتر خود، تایید کرد که به‌زودی با انتشار به‌روزرسانی‌ای برای اپلیکیشن Blue-ray Player، پشتیبانی از تلویزیون‌های ۴K به کنسول اکس‌باکس وان معمولی اضافه خواهد شد.

بله، به‌زودی اپلیکیشن بلوری بر روی اکس‌باکس وان معمولی، تصاویر را برای تلویزیون‌های ۴K آپ‌اسکیل(upscale) خواهد کرد.

— Mike Ybarra (@XboxQwik) November 14, 2016

درحالی‌که کنسول جدید اکس‌باکس وان اس از تصاویر بلوری ۴K پشتیبانی کامل به‌عمل می‌آورد اما، این به‌روزرسانی ویژگی موردنظر که در اکس‌باکس وان اس شاهدش بودیم را به ارمغان نخواهد آورد. در عوض، این به‌روزرسانی این توانایی را می‌دهد تا تصاویر برای تلویزیون‌های ۴K آپ‌اسکیل شوند. این ویژگی درکل باعث بهبود نمایش محتوا چندرسانه‌ای خواهد شد.

نظر خود را درباره‌ی این به‌روزرسانی با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINBETA

298 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,