طرفداران اکس باکس قدیمی حتما کنترلر The Duke را یادشان هست. یک کنترل بیش از حد بزرگ که بیشتر حس یک فرمان اتومبیل را به شما می‌دهد. با تلاش مدیر اسبق اکس باکس آقای Seamus Blackley و تولید کننده تجهیزات جانبی بازی Hyperkin این کنترلر به اکس باکس وان برمی‌گردد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

فرآیند طراحی برای کنترلر اکس باکس اصلی قبل از این که مایکروسافت به Duke دست پیدا کند، با اصلاحات تخصصی انجام شد. آن یک کنترلر بزرگ برای یک کنسول بزرگ بود اما گیمرها آن را بیش از حد بزرگ می‌دانستند. پس از چندین سال کنترلر اسلیم اکس باکس جای آن را گرفت. کنترلرهای استاندارد اکس باکس 360 و اکس باکس وان نیز همین روند را طی کردند. نمی‌دانیم اگر مایکروسافت از Duke جدا نمی‌شد کنترل اکس باکس وان به چه شکلی در می‌آمد!

طراحی این کنترلر مقداری مدرن‌سازی خواهد شد. Seamus Blackley جزییات دقیق را بیان نکرده اما برای بازی با اکس باکس وان حتما این کنترلر علاوه بر تریگرها به ضربه گیر نیز نیاز خواهد داشت.

پیش فروش این کنترلر به زودی آغاز خواهد شد و به احتمال زیاد تا تعطیلات امسال عرضه می‌شود.

نظر شما درباره این کنترلر قدیمی چیست؟

 

منبع :

GAMESRADAR

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,