ماه گذشته در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت یک استارتاپ اسرائیلی فعال در زمینه پردازش ابری را خریداری کرد، امروز بر طبق اخبار رسیده این شرکت ظاهرا قصد دارد تا دوباره دست به جیب شود و شرکتی دیگر را خریداری کند.

مایکروسافت را باید به نوعی رکورد دار خرید شرکت ها و استارتاپ ها دانست، تفاوت زیادی ندارد چه بزرگ و چه کوچک، هر شرکتی که خدماتی با کیفیت ارایه کند و مایکروسافت جای خالی این سرویس را در مجموعه خود احساس کند، احتمالا خرید بعدی این شرکت خواهد بود.

بر طبق اخبار منتشر شده در سایت Calcalist این شرکت در نظر دارد تا شرکتی اسرائیلی فعال در حوزه امنیت سایبری را با قیمت ۱۰۰ میلیون دلار خریداری کند.

با توجه به رشد سرسام آور حملات سایبری و به صدا در آمدن مداوم زنگ خطر برای امنیت در فضای اینترنت، شرکت های بزرگ نیاز به راه حل هایی دارند تا به محض وقوع اولین حمله سرعت ارایه پشتیبانی و حفاظت را در قیاسی وسیع و زمانی اندک فراهم سازند.

شرکت اسرائیلی Hexadite که ظاهرا آن را باید خرید بعدی ردموندی ها دانست، ادعا دارد که آن ها تنها دارنده سیستم امنیت هوشمند در دنیا هستند که می تواند به صورت خودکار و بدون دخالت انسان خدماتی قدرتمند را برای شرکت های بزرگ دنیا فراهم سازد.

پلتفرم توسعه داده شده توسط شرکت Hexadite قادر است تا به خوبی با ابزارهای امنیتی که در یک شرکت تعریف شده و از پیش وجود داشته هماهنگ و سازگار گردد.

پلتفرم این شرکت به واسطه تجزیه و تحلیل های انجام شده توسط هوش مصنوعی شکل گرفته است، و قادر است در اولین ثانیه های شروع یک حمله سایبری شما را آگاه ساخته و از وقوع صدمات بیش تر جلوگیری کند.

در صورت نهایی شدن این قرارداد Hexadite را پس از شرکت های Aorato، Adallom، و Secure Islands چهارمین شرکت فعال در حوزه امنیت از کشور اسرائیل است که زیر چتر مایکروسافت قرار می گیرد.

 

منبع :

MSPU

895 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
مهمان
پاسخ دهید پنجشنبه 4 خرداد 1396

با عرض سلام .نرم افزار loadkit بعد از اپدیت دانلود نمیکنه پاکش کردم دوباره نصب کردم هیچ فایلی دانلود نمیکنه. گوشیم ۵۳۲ اپدیت شده به ۱۰ .همچنین برای اپدیت به کریتز راهنمایی بفرمایید که چکار باید کرد ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,