Microsoft_Surface-Hub-4153_A-1024x683

سرفس هاب مایکروسافت یکی از دستگاه هایی است که مدت زمان زیادی است طرفداران خود را منتظر گذاشته است و هنوز به بازار عرضه نشده است. مایکروسافت برنامه داشت سپتامبر سال گذشته سرفس هاب را آماده عرضه کند و به کسانی که آن را پیش خرید کرده اند تحویل دهد. گرچه عرضه سرفس هاب تا ماه ژانویه تاخیر خورد، هنوز مشتریان منتظر مانده اند. اکنون گزارشی از CRN بیان می کند، سرفس هاب تا ماه آپریل به بازار عرضه نخواهد شد.

ظاهرا مایکروسافت به دلیل مشکلات در تولید، زمان عرضه را به تاخیر انداخته است. شایان ذکر است مایکروسافت اخیرا شروع به نمایش سرفس هاب در KING5 سیاتل کرده است. مدیر ویندوز و سرفس مایکروسافت در بریتانیا،  Ryan Asdourian اظهار داشته است:

من فکر می کنم در رابطه با هر محصولی چیزی که اهمیت بسیاری برای ما دارد، کیفیت است. ما می خواهیم اطمینان پیدا کنیم چنین محصولی وقتی به دست مشتری می رسد، از بالا ترین سطح کیفیت برخوردار باشد.

یکی از سخنگویان مایکروسافت به CRN اطلاع داده است:

ما هنوز درپی عرضه اولین سرفس هاب ها به مشتریان در اوایل سال جاری هستیم. ما از تاثیری که این دستگاه بر تحول چگونگی همکاری افراد در محل کار می گذارد هیجان زده ایم.

ما نیز امیدواریم این آخرین باری باشد که عرضه سرفس هاب مایکروسافت تاخیر می خورد و بالاخره به زودی در ماه آپریل در اختیار مشتریان قرار گیرد.

منبع :

MSPOWERUSER

184 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
رضا
پاسخ دهید یکشنبه 2 اسفند 1394

آپدیت ۱۰.۰.۱۰۵۸۶.۱۰۷ بدون اینسایدر برای من اومده
لومیا ۶۴۰ ایکس ال رام مصر

haderon
پاسخ دهید یکشنبه 2 اسفند 1394

ای بابا من ویتنام نیومده ،۶۴۰xl تو حلقه ها دنبال پروداکشن گشتم نبود ،عجب وضی شده فقط releas pre…هست

reza abdoli
پاسخ دهید یکشنبه 2 اسفند 1394

یه حرص دراریه این مایکروسافت که دومی نداره
خون همه رو کرده تو شیشه 😒😒😒

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,