بازی Resident Evil 2 در حقیقت یک بازی کاملاً کلاسیک است که محبوبیت بسیار زیادی را به عنوان بهترین بازی در این سبک برای سری خود کسب کرد که موجب بازسازی دوباره این بازی و مدرن کردن آن شد. ما اخیراً جزئیات زیادی را درمورد بازی با انتشار یه گیم‌پلی 30 دقیق دریافت کردیم و تا حدودی در مورد این بازی اطلاعاتی را بدست آوردیم. اخیراً این بازی برخی دیگر از اسکرین شات‌های گیم پلی خو را دریافت کرده است که در اینجا به ارائه‌ی آن‌ها می‌پردازیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این گیم‌پلی که از این بازی ارائه شد در حقیقت در مورد بازی با کارکتر Claire و موارد جدید که به آن اضافه شده وبازسازی‌های آن بود. اما ما اخیراً برخی از اسکرین شات‌های این بازی را دریافت کرده‌ایم که ترسناک بودن بسیار زیاد شهر راکون سیتی و وجود موجودات بسیار وحشتناکی که حاصل اعمال شوم کمپانی Umbrella است را به بازیکنان نشان می‌دهد.

بهترین قسمت این خبر؟ خب تمامی این تصاویر با کیفیت 4K و متغیر هستند پس شما می‌توانید از گرافیک بالای بازی مطلع شوید وهمچنین بیشتر با موجودات ترسناکی که  در این بازی وجود دارد و می‌تواند باعث وحشت شما شوند، آشنا شوید و اطلاعات زیادی را در مورد آن‌ها کسب کنید. در پایین می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

بازی Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه برای کنسول‌های PS4 و کامپیوتر و ایحکس باکس وان منتشر خواهد شد.

 

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,