_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

حجم بازی Resident Evil 2 Remake مشخص شد

بدون در نظر گرفتن این که یک بازی چقدر بزرگ است و چقدر محتوا درون خود جای داده، شرکت Capcom Games به دلیل ساخت و عرضه بازی‌های نه چندان پرحجم و سنگین همیشه سر زبان‌ها بوده است. عنوان پیش روی Resident Evil 2 Remake نیز قرار نیست از این قاعده مستثنی باشد. صفحه رسمی این بازی در فروشگاه مایکروسافت اخیرا به‌زورسانی شده و تایید کرده که حجم این بازی به طور دقیق ۲۱.۰۸ گیگابایت خواهد بود.

کمی بیشتر از ۲۱ گیگابایت بودن برای چنین بازی بزرگ AAA که قرار است بسیار هیجان انگیز و پولیش شده، مانند نسخه اولیه Resident Evil 2 باشد، کاملا راضی کننده و خوب است. با توجه به این که اخیرا گزارش‌های تازه‌ای از این بازی به انتشار رسیده که نشان می‌دهد حدود ۸۰۰ نفر در پروژه ساخت و توسعه این بازی وحشت بقای پیش رو که نسخه‌ای بازسازی شده و کاملا از نو طراحی شده از یکی از بهترین بازی‌های سبک وحشت-بقا در تاریخ است، مشارکت داشته‌اند. این موضوع خودش به تنهایی نشان دهنده بزرگی و عمق زیاد این بازی است.

نسخه بازسازی شده عنوان Resident Evil 2 قرار است در تاریخ ۵ بهمن ماه سال جاری برابر با ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد. در دیگر خبرهای مشابه از بازی‌های ژاپنی نیز می‌توان به این نکته اشاره کرد که روز گذشته مقدار حجم عنوان Kingdom Hearts 3 نیز مشخص شد که آن هم با توجه به مقدار محتویات و ویژگی‌های مختلفش، دارای حجم کاملا مناسبی بود که نیاز به فضای آنچنان زیادی روی کنسول یا سیستم شما نداشت. شما می‌توانید از این آدرس مقدار حجم دقیق بازی Kingdom Hearts 3 را متوجه شوید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,