کمپانی Capcom تریلر جدیدی را از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2 که به عنوان بهترین بازی کلاسیک در سبک بقا شناخته می‌شود، منتشر کرد. این تریلر منتشر شده‌ی جدید بسیار طولانی‌تر و مفصل‌تر از تریلر‌های پیشین این عنوان است و 30 دقیقه از گیم‌پلی بازی با کارکتر  Claire و زد و خورد‌های او را در جریان بازی به ما نشان می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ترس Claire از شهر راکون و موجودات بسیار وحشتناک آن در نهایت این کارکتر را در مقابل یک دشمن نمادین قرار می‌دهد که طرفداران اصلی بازی Resident Evil 2 بدون شک او را تشخیص خواهند داد و این بار این هیولا بسیار عجیب و غریب‌ و ترسناک‌تر ازهمیشه خواهد بود. جزئیات بسیار زیادی در این بازی وجود دارد و در این تریلر قسمت هایی از بازی و گیم‌پلی عالی آن (از نسخه PS4 بازی)  به طرفداران این عنوان نمایش داده می‌شود، و من مطمئن هستم که هر کسی که منتظر انتشار این بازی است از چیز ‌های جدیدی که به بازی اضافه شده و در این تریلر وجود دارد، قدردانی می‌کند و برای بازی کردن و تجربه‌ی این عنوان لحظه شماری می‌کند.

اگر می‌خواهید قسمت‌های بیشتری را از این بازی مشاهده کنید، مطمئن شوید که تریلر‌های اخیری را که برای این عنوان منتشر شده‌است  مشاهده می‌کنید که آن‌ها ما را به آدا وانگ معرفی می‌کنند، همانطور که در این تریلر ظاهر می شود. Resident Evil 2 در تاریخ 25 ژانویه 2019 برای PS4، Xbox One و PC عرضه می شود.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,