این هفته کمپانی بازی‌سازی Capcom نسخه طلایی بازی Resident Evil 7 را در مجله بازی‌های رایانه‌ای Famitsu ژاپن معرفی کرد. این نسخه از بازی همراه با Banned Footage DLC عرضه می‌شود که شامل پایانی جدید برای داستان DLC با بازی Zoe Baker است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

آن‌ها در ژاپن نسخه بالای ۱۸ سال بازی Resident Evil 7: Gold Edition را آماده می‌کنند. فقط نسخه PS4 این بازی به صورت فیزیکی می‌باشد که با قیمت ۵۹۸ ین و نسخه دیجیتالی آن ۴۹۹۰ ین در دسترس خواهد بود.

نسخه طلایی این بازی هر دو محتوای اضافه Banned Footage و End of Zoe را شامل می‌شود که نشان می‌دهد چه اتفاقاتی در ادامه بازی Resident Evil 7 رخ خواهد داد. محتوای اضافه‌ی End Of Zoe هم در چهاردهم دسامبر ۲۰۱۷ با قیمت ۱۵۰۰ ین در دسترس قرار خواهد گرفت. محتوای داستانی اضافه Chris’ Not A Hero نیز در همین تاریخ عرضه می‌شود.

این نسخه از بازی در بیست و چهارم دسامبر ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتمی و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

منبع :

SILICONERA

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,