همان طور که می دانید سری بازی های Resident Evil یکی از عنوان هایی است که در آن خشونت حرف اول را میزند و به همین دلیل طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد. طبق خبر های به گوش رسیده نسخه جدید این بازی مهیج قرار است در ماه جاری میلادی به طور عمومی برای اکس باکس وان عرضه شود. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

گفته می شود این بازی سراسر خشونت در نسخه جدید خود برای کنسول کنونی به روز رسانی شده است. در این به روز رسانی پشتیبانی از وضوح تصویر ۱۰۸۰ پیکسل به بازی اضافه شده و علاوه بر آن نرخ فریم ریت، حرکت موجودات و نمایش جزئیات نیز در بازی تا حدودی افزایش یافته است. قابلیت دانلود محتوای اضافی و تغییرات گفته شده این بازی را به یکی بهترین نسخه های عرضه شده تاکنون بدل می کند. همچنین این نسخه از بازی از قابلیت هایی زیادی بهره می برد و به تعبیری بهترین و منعطف ترین تجربه بازی را برای کاربران و بازیکنان فراهم خواهد کرد.

در این نسخه از  Resident Evil بازیکنان با چالش های متنوعی روبه رو هستند و گذراندن مراحل گوناگون و بهره گیری از سلاح های متنوع می تواند هرچه بیشتر هیجان بازی را افزایش دهند. این بازی قرار است تا در تاریخ ۲۹ آگوست یا ۷ شهریور برای کاربران اکس باکس وان عرضه شود. شما عزیزان می توانید برای تهیه نسخه پیش فروش این بازی به اینجا مراجعه کنید.

 

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , , ,