Revelations بالاخره برای بازی کردن بر روی خانواده کنسول های اکس باکس وان ارائه شد. برای مختصری از تغییرات صورت گرفته در بازی و آنچه با آن روبرو خواهید شد، با وینفون همراه باشید.

این بازی در واقع نسخه ارتقا یافته عنوانی است که برای Nintendo 3DS تولید شده بود (که امکان بازی کردن این بازی هم در اکس باکس وان وجود دارد). این نسخه از بازی شامل ویژگی هایی مثل ،گرافیک ۱۰۸۰p و موارد قابل دانلود زیادی که پس از معرفی نسخه اصلی بازی تهیه شده اند، می باشد. توصیف رسمی ارائه شده برای این بازی به صورت زیر می باشد :

احساس ترس و تلاش برای بقا و زنده ماندن را با کیفیت ۱۰۸۰p به همراه تمام DLC های معرفی شده تا کنون و ویژگی های جدید تر بر روی اکس باکس وان تجربه کنید. زمان داستان بازی به قبل از اتفاقات Kijuju و Lanshiang باز می گردد، زمانی که BSAA سازمانی تازه تاسیس بود. با Jill Valentine بر روی یک کشتی در دریای مدیترانه، در جستجوری همکار سابقش Chris Redfield، همراه شوید. واقعیت پنهان در رابطه با تخریب شهر شناور را دریابید. یا در حالت مبارزه با دوستان خود از طریق اینترنت به بازی بپردازید.

منبع :

ONMSFT

23 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را : بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
علی
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 8 شهریور 1396

بعد از ۳ تا رزیدنت ایول پلی استیشن ۱ بهترین رزیدنت ایولیه که منتشر شده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,