اولین بار، سرگرمی‌های تعاملی میل‌ستون (Milestone Interactive) نسخه سوم مجموعه Ride تحت عنوان Ride 3 را در اردیبهشت ماه معرفی کرد و قرار بود در تاریخ پنج‌شنبه 17 آبان 1397 (8 نوامبر 2018 میلادی) عرضه و منتشر شود. حال، اعلام شد که این عنوان در تاریخی دیرتر در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد.

همزمان با معرفی Ride 3 اعلام شد که بازی از لحاظ کلی بهبود چشمگیری پیدا کرده و همچنین چند موتور و موسیقی متن جدید به آن اضافه شده است. بخش Career نیز به طور گسترده‌ای مورد بازسازی قرار گرفته و علاوه بر این، Ride 3 از یک ویرایشگر جدید Livery، بیش از 500 قطعات سفارشی موتور سیکلت و هوش مصنوعی بهتر و اجسام فیزیکی واقعی‌تر بهره می‌برد. همچنین، چند پیست جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد که از جمله آن‌ها می‌توان به مسیرهای مربوط به مسابقات گرندپریکس و سوپرموتو اشاره کرد. مسیرهای شهری و جاده‌ای نیز در Ride 3 وجود دارند و ضمنا مسابقات درگ نیز اضافه خواهد شد.

تریلر جدیدی که از این بازی منتشر شده‌ است انواع مختلف موتور سیکلت از جمله موتورهای خارج از جاده، موتورهای ورزشی، موتورهای نسبتا قدیمی و بسیاری دیگر را نشان می‌دهد که در این بازی در دسترس خواهند بود. از خبرهای خوب که بگذریم، خبر بد برای طرفداران این سری این است که بازی تاخیر تقریبا یک ماهه خورده است. اگر برایتان جای سوال است که چرا بازی تاخیر خورده است؟ دلیل همیشگی: برای تجربه هرچه بهتر، بازی به پولیش کاری بیشتری نیاز دارد. سرگرمی‌های تعاملی میل‌ستون اشاره کرد که زمان اضافی به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا “نکات نهایی را به بازی اضافه کنند و ارائه یک تجربه عالی و بی نقص را از روز اول تقدیم طرفداران کنند”. همان طور که اشاره کردیم، تاخیر این عنوان تنها به چند هفته منتهی می‌شود و اگر این تاخیر به معنای بهبودی کلی بازی باشد، پس ارزش صبر کردن را دارد.

بازی Ride 3 در تاریخ 9 آذر 1397 (30 نوامبر 2018 میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود. در ادامه جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,