دونا سارکار مدیر تیم ویندوز اینسایدر پیشتر اعلام کرده بود که اینسایدرها روزهای شلوغی را پیش رو خواهند داشت، چرا که مایکروسافت درنظر دارد تا روز 17 اکتبر یعنی 25 مهرماه عرضه عمومی به‌روزرسانی فال کریترز ویندوز 10 را آغاز کند. با توجه به این شرایط مایکروسافت سخت در تلاش است تا در روزهای اندک باقی مانده مشکلات و ایرادهایی که اینسایدرها گزارش داده اند را برطرف ساخته تا عرضه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز روان و بدون مشکل باشد.ساعاتی قبل در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت بیلد 16291 ویندوز 10 کامپیوتر را برای اینسایدرهای حلقه اسلو منتشر کرد. ساعاتی بعد این شرکت بیلد 16296 را نیز برای اینسایدرهای حلقه فست عرضه کرده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. با توجه به کاهش فاصله زمانی عرضه بیلدهای جدید و ثبات نسبتا خوب این بیلدهای پیش نمایش احتمالا مایکروسافت به‌زودی نسخه RTM را برای اینسایدرها عرضه خواهد کرد. اکنون باید نگاهی داشته باشیم به لیست تغییرات بیلد 16296 ویندوز 10 کامپیوتر:

  • ما مشکلی که باعث شده بود Hyper-V قادر به ایجاد ماشین مجازی در یک شبکه شخص ثالث نباشد را برطرف کرده ایم.
  • مشکلی که باعث شده بود هنگام نصب ویندوز به صورت Clean Install و انتخاب زبانی غیر از انگلیسی به‌عنوان زبان پیش فرض، در دقاقیق ابتدایی پس از نصب ویندوز اسم بسیاری از اپلیکیشن با زبان انگلیسی نمایش داده شود را برطرف کرده ایم.
  • مشکلی که در چند بیلد اخیر وجود داشت که باعث شده بود تا بازی هایی که از WebView با و میزان زیادی HTML بهره می‌برند، افت نرخ فریم زیادی را تجربه کنند، برطرف ساخته ایم.

در نهایت باید یادآوری کنیم که مایکروسافت درنظر دارد تا در روزهای پیش رو بیلدهای بیشتری برای اینسایدرهای حلقه های مختلف عرضه کند، که با توجه به برطرف شدن بیشتر مشکلات در بیلدهای گذشته، احتمالا بیلدهای آتی تغییرات زیادی را به خود نخواهند دید.

منبع :

MSPU

1335 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
با ThinkReality رقیب هولولنز آشنا شوید چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید یکشنبه 2 مهر 1396

انصافا پیشرفت عملکرد رو حس میکنید شما هم نسبت به قدیم؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,