call-of-duty-infinite-warfare

اگر شما نیز از طرفداران سری بازی های Call of Duty (ندای وظیفه) باشید، احتمالا از شنیدن این خبر که کمپانی Activision قصد دارد احتمالا دو نسخه از بازی های Call of Duty خود را به استور ویندوز بیاورد، خوشحال خواهید شد. بازی های Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty:Modern Warfare اکتیویژن، به تازگی در استور ویندوز مشاهده شده اند و با توجه به لیست اپلیکیشن، این بازی ها تنها برای کامپیوتر های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در نتیجه ی موارد مشاهده شده، اکتیویژن احتمالا این بازی ها را به عنوان بخشی از برنامه ی Xbox Play Anywhere، که اجازه می دهد تا کاربران یک بازی را یک بار خریداری کنند و بتوانند آن بازی را در اکس باکس و یا ویندوز ۱۰ کامپیوتر خود بدون نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی بازی کنند، به فروش نخواهد رساند.

call-of-duty-store

البته توجه داشته باشید که هر دوی این بازی ها در حال حاضر برای خرید در استور ویندوز در دسترس نیستند و حتی ممکن است اکتیویژن هرگز این بازی ها را در استور ویندوز منتشر نکند. با این حال، اگر این کمپانی بازی های خود را در استور ویندوز عرضه کند، این موضوع یک دستاورد بسیار بزرگ برای استور ویندوز خواهد بود. Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty:Modern Warfare به دسته ای دیگر از بازی های خوب مانند Forza Horizon 3، Gears of War 4، ReCore، Quantum Break و غیره خواهند پیوست.

call-of-duty-2-store

یک بار دیگر لازم است توضیح دهیم که این موضوع در حال حاضر تنها یک حدس می باشد و ممکن است هرگز اتفاق نیفتد اما مطمئن باشید که در صورت انتشار اطلاعات بیش تر در مورد ورود این بازی ها به استور ویندوز، ما شما را در جریان قرار خواهیم داد.

شما در حال حاضر می توانید صفحه مربوط به Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty:Modern Warfare را در استور ویندوز مشاهده کنید.

نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

1935 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mramir
پاسخ دهید شنبه 7 آبان 1395

با این اوصاف وقتی اکتیویژن همچین تصمیمی گرفته که با استیم همکاری مستقیم داره و سیاست وحشتناک درست مایکروسافت در یکپارچگی ویندوز۱۰ هیچ شرکتی نمیتونی رقیبش باشه. .
.
دوستان که mw2 بازی کردن همون گروه دارن این بازی ردیف میکنن چون اون سری بازی به دل همه نشسته😍 💪 back up البته کود ۴ هم خوب بود ولی چه شود. کالاف تو استودیو سرفیس باریش هیجانیه😀 ما که پولشو نداریم ولی در اینده همچین نمایی گینرهای شیطان میکنن😜 👍

illustray
پاسخ دهید شنبه 7 آبان 1395

آقا مگه اصلا میشه این وارد استور بشه منظورم از نظر فنی نیست از نظری که اکتیویژن اصلا این کار رو میکنه
به نظر خودتون چند درصد احتمال ورودش هست

    امیر زمانی
    پاسخ دهید شنبه 7 آبان 1395

    چرا انجام نشه دوست عزیز
    احتمالش بالای ۹۹ درصد هست چون صفحه ی مربوط به بازی توی استور ساخته شده و فقط هنوز برای در دسترس قرار نگرفته که این پروسه برای تمام اپلیکیشن ها و بازی ها اتفاق میفته و چند روز بعد در دسترس قرار میگیره…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,