October launch event

مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد اختصاصی در ماه اکتبر است که در آن به معرفی دستگاه های جدید خود می پردازد. منابع نزدیک به مایکروسافت به وب سایت THE VERGE اعلام کرده اند که مایکروسافت در این رویداد به معرفی دو گوشی جدید از سری لومیا، سرفس پرو ۴ و مایکروسافت بند ۲ می پردازد. ابتدا وب سایت WPDang بود که از جزییات برنامه های مایکروسافت خبر داد، حال می توان تایید کرد که یک رویداد برای معرفی دستگاه های جدید برگزار خواهد شد.

یک مورد دیگر که باید به آن اشاره کرد این است که وب سایت ZDNET اعلام کرده است که از مخاطبان خود این موضوع را دریافت کرده که این رویداد در ماه اکتبر و در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

همچنین اعلام شده است که در این رویداد شاهد یک یا دو شگفتی از سوی مایکروسافت خواهیم بود. WPDang قبلاً ادعا کرده بود که یکی از این شگفتی ها ممکن است که یک نسخه ی کوچک از کنسول بازی اکس باکس وان باشد، که البته این موضوع همانطور که در خبری به اطلاع شما رساندیم، از سوی مایکروسافت رد شد. به هر حال این امکان نیز وجود دارد که علاوه بر سرفس پرو ۴ شاهد معرفی یک دستگاه دیگر از خانواده ی تبلت های سری سرفس باشیم. سال گذشته بر روی سرفس مینی برای رونمایی در کنار سرفس پرو ۳ برنامه ریزی شده بود، اما تنها چند هفته قبل از معرفی رسمی این دستگاه ها، این موضوع کنار زده شد و دیگر شاهد رونمایی از سرفس مینی نبودیم. از این رو و از رویکرد مایکروسافت می توان انتظار داشت که در رویداد ماه اکتبر شاهد معرفی یک دستگاه سرفس دیگر در کنار سرفس پرو ۴ باشیم.

lumia_950

تمرکز اصلی در رویداد اختصاصی مایکروسافت بر روی معرفی دو گوشی جدید لومیا و همچنین سرفس پرو ۴ خواهد بود. این دو گوشی جدید از سری لومیا بر اساس خبر ها و شایعات منتشر شده در ماه های اخیر، لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XL خواهند بود. چشمان بسیاری انتظار تماشای جدید ترین پرچمداران مایکروسافت با سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل را می کشند.

از آن جایی که سرفس پرو ۳ یک دستگاه بسیار قدرتمند، با ویژگی های بسیار خوب و با کیفیت ساخت بسیار بالا است، نمی توان انتظار داشت که سرفس پرو ۴ نسبت به سرفس پرو ۳ تغییرات عظیمی را به دنبال داشته باشد. البته این بدان معنا نیست که هیچ ویژگی جدیدی را در سرفس پرو ۴ شاهد نخواهیم بود، بلکه مایکوسافت می تواند رزولوشن صفحه نمایش این تبلت قدرتمند را نسبت به نسل قبلی افزایش دهد و همچنین سرفس پرو ۴ را نسبت به نسل قبلی خود نازک تر و سبک تر کند. همچنین باید به یاد داشت که مایکروسافت اخیراً جدید ترین سیستم عامل خود یعنی ویندوز ۱۰ را به طور رسمی منتشر کرده است و این سیستم عامل از ویژگی های جدید بسیاری از جمله ویندوز هلو (سیستم تشخیص هویت ویندوز ۱۰) بهره می برد که بر اساس شایعات منتشر شده، در سرفس پرو ۴ شاهد این قابلیت نیز خواهیم بود. مشخص نیست که آیا مایکروسافت یک دوربین RealSense را در دل تبلت نازک سرفس پرو ۴ قرار خواهد داد، یا اینکه از اسکنر اثر انگشت بر روی این تبلت استفاده خواهد کرد.

M Surface

همچنین مایکروسافت در رویداد اختصاصی خود در ماه اکتبر، مایکروسافت بند ۲ را نیز معرفی خواهد کرد. اگر چه اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه در دسترس نیست، اما انتظار می رود که مایکروسافت بند ۲ نسخه ی تکامل و بهبود یافته ی نسل قبلی یعنی مایکروسافت بند باشد.

این رویداد مایکروسافت که بر اساس تمام خبر ها و شایعات در ماه اکتبر برگزار می شود، رویداد بزرگی خواهد بود. شاید برخی کاربران انتظار داشته باشند که در این رویداد شاهد رونمایی از یک پرچمدار تحت عنوان سرفس فون باشیم، که مدتی است که شایعاتی پیرامون آن شنیده می شود. در این بین برخی از مخاطبان وب سایت ZDNET به موضوع جالب توجهی در این رابطه اشاره کرده اند، به یاد داشته باشید که مایکروسافت حق استفاده از برند لومیا را از نوکیا خریده است، آیا معرفی یک پرچمدار تحت عنوان سرفس فون در این مراسم، بازار گوشی های هوشمند سری لومیا را تضعیف نمی کند؟ پاسخ ساده است، تضعیف خواهد کرد. حال به نظر شما آیا با این وجود مایکروسافت دستگاهی تحت عنوان سرفس فون را معرفی خواهد کرد و بازار گوشی های لومیا تضعیف می سازد؟ حقیقت این است که بسیار بعید به نظر می رسد و حتی اگر سرفس فونی نیز در کار باشد، شاید تا سال آینده نتوانیم آن را ببینیم.

به چند روز قبل بازگردید، کنفرانس مایکروسافت در IFA 2015 را به یاد دارید؟ در کنفرانس مایکروسافت در IFA 2015 تنها شاهد معرفی چندین دستگاه با سیستم عامل ویندوز ۱۰ و همچنین اشاره به برخی موفقیت ها و قابلیت های ویندوز ۱۰ بودیم. آیا مایکروسافت نمی توانست از IFA 2015 که رویدادی بسیار مهم برای تمام کمپانی های فعال در زمینه ی تکنولوژی به شمار می رود، استفاده ی بهتری ببرد؟

اشاره به یک موضوع را خالی از لطف نمی دانیم، همانطور که شما نیز می دانید هنگامی که کمپانی های معروف می خواهند که در یک رویداد محصول شاخصی را معرفی کنند، مدتی پیش از آن رویداد، تصاویر آن محصول جدید به بیرون درز می کند. اما آیا تا به امروز شاهد یک تصویر بوده ایم که به طور قطع بتوان آن را به یکی از محصولات آینده ی مایکروسافت که در رویداد پیش رو در ماه اکتبر معرفی خواهند شد، نسبت بدهیم؟ این دقیقا همان چیزیست که سال گذشته و پیش از برگزاری کنفرانس ویندوز ۱۰ تجربه کردیم، یعنی هیچ خبر، شایعه یا تصویری از محصولات مایکروسافت که در این کنفرانس رونمایی شدند به بیرون درز نکرد و این کنفرانس به معنای واقعی کلمه همه را شگفت زده کرد. حال به نظر می رسد کنفرانس دیگری نیز با موضوعیت رونمایی از محصولات جدید مایکروسافت با ویندوز ۱۰ برگزار خواهد شد که از هم اکنون انتظار آن را می کشیم و هنوز نمی دانیم مایکروسافت چه نقشه ای برای این کنفرانس اختصاصی و خارج از برنامه ی کنفرانس های معمول دارد.

نظر شما چیست؟ آیا تمام این موارد نوید یک رویداد رویایی را برای طرفداران مایکروسافت نمی دهد که در آن شاهد شگفتی های بسیاری خواهیم بود؟ وینفون را دنبال کنید تا آخرین و جدید ترین اخبار مرتبط با این رویداد را به اطلاع شما برسانیم.

منبع: THE VERGE و ZDNET

منبع :

THE VERGE و ZDNET

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
H@med
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

معلوم نیست که دقیقا چند اکتبر ؟

  حسین مظفروندی
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  خیر دوست عزیز

faceless void
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

سایت همسایه خودش و مسخره خاص و عام کرد واقعا
چند وقت پیش آقای اژه ای گفت با پیشرفت تکنولوژی ما میتونیم جلوی همه ی گوشیهایی که به صورت قاچاق به ایران وارد شدند رو بگیریم که هم خریدار گوشی قاچاق نخره و معتبر باشه و هم خود جلوگیری از قاچاق . یعنی این توانایی هست که ما هیچ سیمکارتی رو توی کشور روی این گوشیای قاچاق فعال نکنیم . ازش پرسیدن گوشی قاچاق یعنی چی ؟ گفت در حال حاضر هر گوشی ای که در ایران با قیمت بالای 700 هزار تومن ( حالا شما بگیر 1 میلیون ) باشه قاچاقه ( یعنی کل اپل و سامسونگ و هر چی پرچمدار و … هست مشمول این قضیه است )
خلاصه اینکه اجرای این قانون فقط برای لومیا نیست ( این یک )
دوم اینکه به این راحتیا هم اجرا نمیشه
پس الکی گول این چیزا رو نخورید فقط به خاطر حباب قیمت و بازدید بیشتر از سایت و ( آره )
.
.
.
به امید رفتار حرفه ای ( لااقل آماتور بازی نباشه )

میلاد
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

نه بابا ، یارو میخواست با این اسپانسرشون یه نونی دربیارن که ملت به نقطه چینشون دادنشون ، بخر خوبشم بخر که اینا همش تبلیغاته

  faceless void
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  فکر کنم میخوان جمع کنن حامی اندروید و ios بشن 😀

omd
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

سلام .خسته نباشید دوستان ادرس استور قدیم رو میدین؟

farnam76
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

پس یعنی من راحت برم 830 بگیرم؟؟؟
خیالم راحت باشه؟؟؟

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  آره دوست عزیز.
  آخه خودت بگو کدوم حرف مسئولین کشور ما تا حالا اجرایی شده؟؟!!
  یعنی تو باور میکنی اپراتور ها این همه مشتری از دست بدند و ساکت بشینن؟؟!! خیالت راحت..

  faceless void
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  عزیزم من که اصل ماجرا رو گفتم

amirmonajjemi
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

آقای جواد رنجبر بنده بین خرید لومیا 830 و 930 گیر کردم . 930 گلنس نداره و مموری نمیخوره . 830 هم که کانفیگش ضعیفه . این قضیه کانتینیومم که کلا زد ناقص کرد افکار منو . شما که دانشت بالاست در این مورد یه آقایی کن یه مشورتی به من بده . دمت گرم

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  من کوچیکتم امیر جان دانشمم از همه کمتره 😉
  خیلی های دیگه مث شما رو تو این سایت دیدم که بین ۹۳۰ و ۸۳۰ دو به شک بودند..
  ۹۳۰ تو دوربین و مخصوصا صفحه نمایش برتری داره اما ۸۳۰ به مراتب زیباتر هستش..
  خودتم میدونی رم نمیخوره و این تا حدودی آزار دهنده هستش در بعضی موارد.. کانتینیوم نیاز به سخت افزار بروز خودشو داره و گوشی های آینده ازش پشتیبانی میکنند پس بهتره صبر کنی تا لومیاهای جدید از راه برسند..
  اما اگه صبرت تموم شده باید بگم ۹۳۰ به مراتب ایرادات بیشتری داره.. ۸۳۰ به صرفه تره خریدش.
  البته بازم مث همیشه میگم سلیقه از همه چی مهم تره.
  موفق باشی

   amirmonajjemi
   پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

   شما آقایی جواد جان
   رم یک گیگ و اسنپ دراگون 400 و آدرنو 305 1.2 گیگاهرتز واسه بازیای گرافیک بالا و فیلمای فول اچ دی بدون هنگ و لگ جواب میده ؟

    mohsen 930
    پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

    هنگ خیر اما جدا کیفیت دوربین و صفحه نمایش ۹۳۰ با هیچ کدوم از لومیاها قابل قیاس نیست. دوربین ۹۳۰ با اینکه مثل ۱۵۲۰ سنسور ۲۰ مگاپیکسلی داره اما نویز کمتری داره.
    اگه دوربین برات مهمه و اولویت اول شک نکن،
    اما در مورد ضعف هاش
    تو این ۷ماهی که ۹۳۰ داشتم این مشکلات. رو داشته
    گرم میشه به تبع اون باتری زودتر حالی میشه البته موقع بازی بیشتر از ۱۵-۲۰ دقیقه،یا فیلم برداری ۴کی،با فلش زدن به رام دیگه این مشکل کم میشه اما از بین نمیره.
    کلا تو باتری متوسطه در حد پرچمدار نیست
    ۹۳۰ ها یه مسئله ای توشون زیاد هست اونم از کار افتادن میکروفون دوم.این شانسی اگه خوش شانس باشی این مشکل براتون پیش نمیاد
    اما تو ۸۳۰ تعداد گوشیای فیلد و ایراد دار کمه،نادره

     amirmonajjemi
     پاسخ دهید چهارشنبه 18 شهریور 1394

     ممنون داداش دستت درد نکنه

  ممد
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  داداش صبر کن مدل های جدید بیان

   amirmonajjemi
   پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

   داش ممد من که پولم به پرچم دار نمیرسه حقیقتا اگه پولمم برسه هم دست و دلم میلرزه بدم پاش چون ویندوز تا حالا نداشتم . از قرار معلوم خبری از میان رده هم نیس که . معلوم نیست چقد باید صبر کنم !

مصرف کننده
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

ب نام خدا
دوستان، دوستان، هموطنان!
این نظر رو تو پست قبلی هم گذاشتم، دیدم خالی از لطف نیست ک باز هم تکرار کنم
چرا اینطور گرد و خاک میکنید؟!
چرا ب نظرات همدیگه احترام نمیذارید؟
چرا شما درک درستی از تأمین کننده های سخت افزاری یک تولید کننده در هر سری تولید از گوشی ندارید ک اینطور ب مشکلات دیگران با توهین برخورد میکنید؟!
چرا اینطور با خفیف کردن طرف مقابل سعی دارید مشکل دیجیتال و از قبل اون شخصیت طرف رو خط بزنید؟!
شما ک صرفا یک مصرف کننده و یا توسعه دهنده بیش نیستید، چرا اینطور برای برندهای تجاری سینه چاک میدید؟!
چرا فکر میکنید ک کاربران سامسونگ و اپل و هواوی و… عقب مونده و یا احمق اند و ما ویندوزفونیها تنها هوش برتر تو این دهکده جهانی هستیم؟!
بالاخره یک مصرف کننده حق داره آمال و خواستهای سخت افزاری/نرم افزاری/پشتیبانیشو راحت ب اشتراک بذاره یا نه؟!
چرا فکر میکنید ک اونچه ک تو دستان شماست، معجزه برتر روزگارانه؟!
من از ویندوز موبایل xp رو i-mate ام و ۶.۵پروفشنال رو SE X2 و HTC HD7pro تا همین ۹۳۰ با مایکروسافت بوده ام؛ iphone5 و HTC One M7 و گلکسی S4/5 و Nexus 4 داشته ام؛ باور کنید که کدومشون تجربه لذت بخش و منحصر بفردی رو برای طرفداران اکوسیستم خودش دارند و طرفدارانش اونقدر باید معقول باشند ک نواقص سخت افزاری/نرم افزاری/پشتیبانی رو راحت قبول کنند و تو برنامه Report کالای دیجیتالشون ب شرکت سازنده اطلاع بدند
چرا ما درک درستی از مصرف کنندگی نداریم؟!
چرا از یه تکنولوژی ۶۰۰~۷۰۰دلاری بت میسازید؟!
امثال این رفتارها رو زمانی ک Nokia N900 هم داشتم ب عینه در وب میدیدم، اما تلاشم برای آگاه سازی بی جار و جنجال و توهین، در ظلمات عقلها، راه ب جایی نبرد
بی غل و غش بگم ک من خیلی از آزادیهای عملی ک تو اندروید یا یا Maemo و خیلی کمتر در iOS داشتم رو تو ویندوزفون هیچوقت نداشتم، دقت کنید ک من مصرف کننده ای صبور ب قدمت چند نسل تلاش مایکروسافتم؛ البته ک تجربه کاربری ویندوزفون۸.۱ در بعضی حالات بر دیگر اکوسیستمها میچربه و فعلا در اکثرشون عقبه
اما آینده بهتری بعد از ارائه ویندوز ۱۰ پایدار در پیش روی هست
اما واقعا مایکروسافت باید خیلی محکمتر و جدیتر ب این اکوسیستم بپردازه، چون برآورده کننده ماکسیسمم خروجی از پرچمداراش نیست و این مساوی با میانرده هاست
دوربین موبایل رو خواهشا اینقده من زمان Nokia N8 و SE Satio ب عرصه جنگ تبدیل نکنید؛ جامع نگر باشید
روی جریان سوار بشید و تو برهه ای از سواری بی فخر فروشی لذت ببرید و عمر دستگاه دیجیتالتون با سوسه و قپی اومدن بدونید ک بیشتر نمیشه
إن شاء الله ویندوز۱۰ کار ما رو بیشتر از قبل راه بندازه
یه کم انسانی تر، متمدنانه تر، با تقوا و مروت تر. فهمیده تر …
یا علی

  zibeder
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  در کل منظورت چی بود ؟ طرفداری نوکیا ان نهصد کجا ویندوز فون کجا همین نوکیا ان نهصد بوت چهارگانه داشت میشد چهار سیستم عامل رو روش بوت کرد از اندروید بگیر تا مایمو و کوبونتو و نمو موبایل اونوقت خود سیستم عامل مایمو بیش از حد قدرتمند تر از ویندوز فون عمل میکرد شما میتونستی از کل سیستم عامل یه بکاپ روی حافظش بگیری و بعد از هارد ریسیت دوباره اون بکاپ رو برگردونی بدون نیاز به هیچ اینترنتی در ضمن چیزی به اسم ویروس برای این سیستم عامل قابل شناسایی نبود چوت تحت لینوکس بود و میتونست با نصب پلاگین بعضی از فایلهای exe رو اجرا کنه البته چون حافظه رم پایین و پروسسور 600 مگاهرتزی داشت انتظار چندانی ازش نمی رفت همچنین سیستم عامل ابونتو و بکترک رو به صورت کامل بالا میاورد و میشد از اونها استفاده کامل کرد اونوقت این بچه های ویندوز فون فکر میکنن که بهترین سیستم عامل دنیا رو دارن بهترین نکته داخل ان نهصد رهایی از هر گونه محدودیتی بود که فکر شو کنی هیچ چیزی هر چیزی رو که فکر کنی میتونستی واسش پیدا کنی و اما حیف که نوکیا خیلی دیر تولیدش کرد و از اون پشتیبانی نکرد

   سعید
   پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

   الان اینترنت تو هر کشور عقب افتاده ای یافت میشه تو همین ایران خودمون طبق امار های گزارش شده بیش از ۵۰ میلیون مشترک اینترنت وجود داره. دیگه همه به اینترنت دسترسی دارن.
   خب الان تا حالا چندبار گوشی ویندوزیت ویروسی شده ؟ اندروید هم تحت لینوکسه و همه شاهد امنیت مزخرفش هستند.

    zibeder
    پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

    دروغ 13 رو الان نمیگن بزار واسه 13 بدر امنیت لینوکس پایینه اینو هر جایی جز این سایت فردا نگی که بدجور بت میخندن دوست عزیز لینوکس نیاز به هیچ انتی ویروس نداره در صورتی که همین ویندوز شما بالای 100 تا شرکت اقدام به ساخت ویروس کش واسش کردن … دوست من اینترنت تنهایی جایی که میشه از ناحیه هکر مورد حمله قرار گرفت پس زمانی که به اینترنت متصل میشی تا حد امکان امنیت شما پایین میاد پس امر بکاپ گیری به صورت افلاین بسار مطمئن تر از نسخه انلاین هست برو تحقیق کن بعد حرف بزن

     سعید
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     دوست عزیز شما هم بهتره قبل از اظهار نظر آمار های خودتونو بروز کنید. لطفا به عکس زیر یه نگاهی بندازید :
     http://www.gfi.com/blog/wp-content/uploads/2015/02/OS-chart.jpg
     اطلاعات بیشتر :
     http://www.gfi.com/blog/most-vulnerable-operating-systems-and-applications-in-2014/
     برو تحقیق کن بعد حرف بزن

     zibeder
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     دوست عزیز یه سایت معرفی کردی که خودش کپی کنندست اونم واسه سال 2014 خوب برو انجمن اشیانه بپرس شاید بتونی جوابتو بگیری و حتما هم بگو لینوکس اصلا امنیت نداره ها

     سعید
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     این آخرین امار منتشر شده از امنیت سیستم عاملا بوده آمار جدیدتر داری رو کن بروز شیم

مایکروسافت
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

من فعلا منتظر بیلد جدیدم

Mr UNTD
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

از ته دل امیدوارم هرگز اون پرچمدارای زشتی که بحثش شد رو نبینم 😐
یعنی نبود برنامه،مشکل دانلود از استور،مشکل بکآپ گیری و … اینقد نتونستن من رو از وینفون دلسرد کنن که این پرچمدارای زشت در صورت معرفی شدن دلسردم میکنن 😐
چه معنی میده جانشین لومیا ۹۳۰ و ۱۵۲۰ بزرگ،بعد از حدودا یه سال و نیم،این پرچمدارای زشتی باشه ؟؟؟

  persian7
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  مطمئن باش اونا نیستن !!
  کدوم گوشی مایکروسافتی دیدی که مث این زشت باشه؟؟ برا گوشی سیصد چهارصد تومنی هم بیشتر از این دقت میکنه.
  مایکروسافت سلیقه و دقت کافی رو داره . نگران نباش.
  و اینکه خود نادلا گفته بود یه پرچمدار قابل رو نداریم پس خیلی بعیده همچین چیزی باشه پرچمدار بعدی مایکروسافت

Night
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

اگر قرار باشه رویداد اختصاصی خودشو برگزار کنه فکر میکنم دقیقا شبیه به معرفی وین 10 تو رویداد 1بهمن باشه. اگه یادتون باشه محوریت اون رویداد وین10 دسکتاپ بود و در کنارش یه سخت افزار هم رو کرد. اگر این قضیه رویداد اختصاصی حقیقت داشته باشه بنظرم دقیقا مثل مراسم 1بهمن باشه با این تفاوت که محوریتش ایندفعه با ویندوز موبایل دهه.

Night
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

و یه چیز دیگه:
در مورد سرفیس فون و ضعیف کردن لومیا.
بنظرم کار نادرست و غلطی نیست.رسما سری لومیا هیچ تفاوتی با گوشیهای دیگه نداره. منظورم اینه که هیچ برتری نسبت به گوشی های دیگه نداره تازه اکثر نرم افزار های خود مایکروسافت رو پلتفرم های دیگه در دسترس ان و همینطور استور وین موبایل به شدت ضعیفه. بنابراین چاره ای نداره جز معرفی یه چیز خاص که با بقیه متفاوت باشه. بنظرم سرفیس فون با قابلیت گیمینگ میتونه خیلی مورد انتظار باشه.
توانایی استریم بازی های xbox one ، قابلیت اتصال به استیم و خیلی موارد دیگه میتونه این دیوایس رو در آینده موفق کنه.
به شخصه معتقدم حضور صرفا دو تا لومیای پرچم دار معمولی نمیتونه تغییر آنچنانی تو سهم ویندوز تو دنیای موبایل باشه. دنیایی که اپل و امسونگ هر ساله سهمشون داره بیشتر و بیشتر میشه.

persian7
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

ای جووووون سرفس فون ؟؟
♥♥♥

  zibeder
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  دوست عزیز سرفیس فون هم سیستم عامل ویندوز موبایل 10 رو خواهد داشت و هیچ تفاوتی با سایر لومیاها از لحاظ نرم افزاری نخواهد داشت فقط این روش مایکروسافت برای فروش بیشتر گوشی هست البته اگه همه بدونن که سیستم عاملش دقیقا همین ویندوز 10 موبایل هست خریدار چندانی نخواهد داشت

   جواد رنجبر
   پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

   خب زیبدر عزیز این دوستمون هم میدونه ویندوز ۱۰ موبایل روش نصبه و انقد خوشحاله،،یعنی واقعا مشخص نیست که از ویندوز ۱۰ موبایل رو دوست داره؟ یکجا بهت گفته بودم ته دلشون رو خالی نکن همینه ها..
   تا میان خوشحالی کنند تندی میایید یچیزی زیرش مینویسید طرف دلسرد بشه! خب اگه میبینی راضیه،چیکارش دارید؟؟!!

    Sina
    پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

    جواد جان
    نمیدونم چرا این اقای زیبدر تلاش می کنه یه جورایی نظرشو و تنفرشو نسبت به ویندوزفون به ماها تحمیل کنه !!
    انگاری کاربرای این سایت رو فاقد شعور و قوه تجزیه و تحلیل میدونه.

     جواد رنجبر
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     این اولین شخص نیست تو این سایت که چنین رفتاری داره..
     در جریانی که 😀

     zibeder
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     اقای سینای عزیز این گوشی هست و انسان نیست وشریک زندگی که تا اخر عمر همراه ادم باشه که که حتی ازش بدی دیدی بتونی ببخشی گوشی رو خیلی راحت میشه عوض کرد اما شریک زندگی راحت عوض شدنی نیست امیدوارم بتونی این مسئله رو درک کنی حالا گوشی در نطرت سیاه چرکین میشه لابد دلیل داره که سیاه و چرکین میشه من فقط واقعیت هایی رو که اطرافم اتفاق میفته میگم حال یه بنده خدایی به دلیل تعصب و پنهان کردن عیبهای ویندوز فون از دید رو قانع میکنید این گوشی رو میخره بعد از خرید و کار با این گوشی مجبور به قانع کردن خودش میشه که این گوشی خوبه بخدا گوشی همسر ادم نیست که بشه در موردش اینطوری فکر کرد الان شما حتی حاظر نیستی یه گوشی دیگه دستت بگیری چون فکر میکنی واقعا ویندوز فون بهترینه من نمیگم گوشی هایی دیگه ایراد ندارن اما فعلا ویندوز فون دستمه و دارم ایراداشو میگم من از زمانی که ای میت گوشی ویندوز موبایل زده تا الان انواع گوشی رو داشتم از سیمبین و مایمو و میگو و بادا و ویندوز موبایل و بگیر تا الان همین ویندوز موبایل واقعا ویندوز 8.1 در ازای ویندوز موبایل هیچی نداره اگه دستت بگیری میفهمی درسته امنیتش بالاتر رفته اما امکانات نرم افزاری به شدت ضعیف شده باور کن کنترل پنل داخل ویندوز موبایل خیلی بهتر از ستینگ الان بود مرتب و پلیر اصلی گوشی مدیا پلیر بود نه الان که ایکس باکس موزیک بی کیفیت و الان هم گروو موزیک

     amirmonajjemi
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     انگار بنده خدا گفت سرفیس فون ویندوز 682 روش نصبه . خب مام میدونیم ویندوز 10 ه !!!! 😐

    zibeder
    پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

    به کسی دروغ نگو و بیخودی امید واهی نده بزار واقعیتو بدونه اونوقت اگه با واقعیت کنار اومد اونقت اون خوشحالی ارزش داره نه خوشحالی که فردا با یه پشیمونی مزه زهر مار میگیره در ضمن شما سهامدار مایکروسافت هستین که کسی یا چیزی نظری در مورد ویندوز فون میده بتون بر میخوره ؟

     Sina
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     نه زیبدر جان ما سهام دارش نیسیم ما کاربراشون هستیم وقتی شخصی مثل شما مدام در بخش نظرات با نظرات کوبندتون ویندوزفون و لومیاها رو مورد عنایت قرار میدید مسلما گوشی هامونو تو چشمون سیاه و چرکین می کنید. این قضیه کاملا طبیعیه و یه نوع پدیده روانشناسی به حساب میاد. قبول دارین ؟!
     اینکه شما از ویندوزفون و لومیا تنفر دارین نظر شماست و محترمه ولی دلیل نمیشه مانع از لذت بردن سایرین از گوشیهاشون بشین.
     هر وقت کسی اومد و درخواست راهنمایی کرد اونوقت بیایید و کاملا منطقی راهنماییش کنید که با اگاهی کامل از نقص ها و نکات مثبتش گوشیشو خریداری کنه.

     persian7
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     من کاملا از کمبودها و برتری های ویندوزفون نسبت به بقیه سیستم عامل ها آگاهم .البته در مورد ویندوز 10 موبایل قضیه فرق میکنه و باید منتظر بمونیم و شما هم زیبدر عزیز باید منتظر بمونید.از الان نمیشه نظر داد. حتی ویندوزفون رو هم دوست دارم.
     ذوقی هم ک نسبت به سرفس فون نشون میدم دلایل زیادی داره: قلم ، کیفیت ساخت و طراحی خوب بواسطه اینکه از خانواده سرفس هستش، خیلی زیاد بدلیل ویندوز 10 ک چ لومیا باشه چه سرفس فون ذوقشو خواهیم داشت ماها و موارد دیگه.
     .
     امیدواریم که ویندوز 10 موبایل با پرچمدار خوب ظاهر بشه و من هم کسی نیستم ک بخام هر سال یه گوشی بگیرم در صورتی میگیرم که بدونم از پس نیازم بر میاد. ویندوز رو هم قبول دارم ممکنه از نداشتن یه ویژگی چشم پوشی کنم ولی خیلی چیزای خوبی هم داره.
     همیشه مثال اینو میزنم که طرفدارای اپل چون گوشیشون اپله مشکلی نداره که نمیتونن بلوتوث کنن یا … ولی تا به ویندوز میرسن میگن ویندوز فلان امکانات نداره ویندوز … و تبلیغ بد میکنن در موردش.
     .
     از شما هم ممنونم ک میخواهید نسبت به انتخاب گوشی و سیستم عاملم آگاه باشم 🙂
     .
     ♥ به امید اینکه ویندوز 10 خوب باشه و ماها لذت ببریم ازش ♥
     .

     جواد رنجبر
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     من به کسی دروغی نگفتم و نمیگم.
     واقعیت رو کسی بخواد بدونه بقول سینا جان سوال میکنه هر کی تونست راهنمایی میکنه،،پشیمونی هم هزار تا دلیل میتونه داشته باشه و هر جایی هم اتفاق بیفته.
     اینجا هم سایت وینفونی هاست و منم کاربر وینفون نه سهام دار مایکروسافت!
     چه اصراری داری همه جا از وینفون بد بگی خدا میدونه… هر کی سوالی داشت راهنمایی میشه نیازی نیست از قبل تبلیغ کنیم براش یا رایشو بزنیم..

     zibeder
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     پس سعی کن وقتی کسی ازت سوال پرسید متعصبانه جواب ندی چون در پشت این تعصب چیزی جز دروغ نمی تونی بگی مثلا وقتی کسی ازت پرسید نرم افزار های ویندوز فون چطورن بگو واقعا همه ناقصن جز دو یا ه تاش مثلا واقعا واتس اپ خوبه و تقریبا 6تگ هم عالی شده اما واقعا مابقیشون داخل سستم عامل های دیگه بهتره یا کسی ازت پرسید پلیر داره بگو واقعا پلیر خوب نداره ( پلیرهای خوب اندروید از جت ایدیو و وینمپ و aimp و.. رو امتحان کن اونوقت میفهمی که گرو موزیک فعلا هیچه) و الکی دیگران رو به صبر کردن دعوت نکن بگو واقعا نمیدونم چون اونقدر از این صبر کردنا شنیدم و هیچی نشده همین سایت همسایه قبلا که فروم داشت و وضعش این نبود اونقدر نمیگفتن ngame بنده خدا که خودش کرکر محسوب میشه اونقدر مثله شما طرفداری نمیکنه که شما سهامدار هستین .. ما میگیم استور مشکل داره شما قسم میخورید که مشکلی نداشتین یک بار هم میگید ناموسن 8.1 مشکل داشتین اما داخل 10 پیش نمایش نداشتین ما که نمی دونیم کدوم حرف شما رو باور کنیم

     Sina
     پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

     اگه حرف منو قبول داری ، من نه تو 8.1 مشکل داشتم تو این 10. دوس داری باور کن خواستی نکن.
     ولی ایراد شماها کاملا مشهوده که مربوط به نت داخلیه کشوره نه چیز دیگه ای. چون بعضیا این مشکلو دارن بعضیا هم ندارن مثه من. الان تو استور جدید ویندوز 10 موبایل که دوتا دوتا دانلود می کنه اصلا گیر نداره رو پندینگم نمی مونه. یه راست دانلود میشه. تو 8.1 هم هیچ مشکلی نبود.
     امیدوارم این مشکل استور از هر کجا که میتونه باشه حل شه تا اینقد دو دستگی پیش نیاد !!
     ولی یه انتقاد دارم برا استور جدید !! از مایکروسافت درخواست دارم بخش هیستوری رو دوباره برگردونه چون چیز خوبی بود.

بهروز
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

پس به تاریخ عرضه نسخه نهایی ویندوز موبایل ۱۰ نزدیک شدیم
همان اواخر مهر

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  اره دقیقا همین حوالی اواخر مهر میاد. یا ۱۵ روز بیشتر یا کمتر

Night
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

منم میدونم سیستم عاملش همون وین 10 ولی میگم اگه سخت افزارش فرا تر از گوشی های امروزی باشه(چیز فضایی مدنظرم نیست. مثل خود سری سرفیس که تبلتی با قابلیت های زیاده ولی در عین حال از تبلت های حال حاضر بازار بسیار قدرتمند تره)میگم یه چیزی تو این مایه ها. از پس کارهایی بربیاد که گوشی های دیگه نمیتونن. وگرنه کاری از پیش نمیبره.

نیما
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

سلام یه راهنمایی کنید لطفا . لومیا 520 داشتم فروختم 640 ال تی ای گرفتم . ولی احساس میکنم اشتباه کردم . ب نظرتون ( یا اگر اطلاع دارید ) کانتینیوم روش میاد یا نه یا کلا چیزهای جدید ویندوز 10 . احتمال داره 640 اعتبارش بیاد پایین و یه طورایی از رده خارج شه ؟؟ خیلی فکرمو مشغول کرده اخه اگ همچین اتفاقی بیوفته پول واسه عوض کردنش ندارم :/ در اخر بگم WINDOWSPHONE 4 LIFE

  Sina
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  از همه ویژگی های جدید ویندوز ده موبایل پشتیبانی می کنه جز کانتینیوم.
  قابلیت کانتینیوم برا گوشی های رده بالاست. چون قدرت پردازشی بالایی رو میطلبه همچنین به سخت افزار جدید هم احتیاج داره.
  بله اعتبارش به قوت سر جای خودش باقی میمونه و طبق وعده های خود مایکروسافت جزء اولین گوشی هایی هست که به ویندوز ده اپگرید میشه.
  مبارکتون باشه

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  تبریک میگم دوست عزیز.
  ۶۴۰ اولین گوشی خواهد بود که ویندوز ۱۰ موبایل رو خواهد گرفت و این رو من نگفتم خود مایکروسافت گفته.
  کانتینیوم هم گوشی های جدیدی که در راه هستند پشتیبانی میکنند اما کسی چه میدونه شاید پشتیبانی کرد! که احتمالش خیلی کمه

  نیما
  پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

  ممنون از هردوتاتون . امیدوار شدم D:

PSH
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

هیر مپس اپدیت شد .
فقط رفع باگ بود .
سرعت لود عکس های هوایی موجود داخلش خیلی خیلی خیلی بهتر شده.
موقع جابجایی تو نقشه هم دیگه تقریبا لگ نمی زنه.

اقا میشه یه نرم افزار نقشه و مسیر یاب معرفی کنید که:
۱- سه بعدی باشه
۲- بخش مسیر یابی و ادرس دهیش تو ایران کار کنه و مثله هیر درایو نباشه که تو ایذران در دسترس نباشه.

با تشکر

محمدرضا
پاسخ دهید سه شنبه 17 شهریور 1394

من فقط سرفیس مینی و اکس باکس مینی رو دوست دارم» اگه معرفی بشن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,