hololenseبعد از این که شرکت های Volvo و Lowe’s خبر دادند که قرار است در بیزینس هایشان از HoloLens استفاده کنند، Saab آخرین شرکتی است که توسط مایکروسافت برای  شرکت در پروژه ی HEAP دعوت شده است. بعد از اجرای کنفرانس BULID 2016 و مشاهده ی توانایی هایی HoloLensها مطمئنا شرکت های زیادی به HEAP می پیوندند تا ببینند چگونه می توانند بیزینس هایشان را افزایش دهند. با وینفون همراه باشید.با شروع امروز، Saab به پروژه ی HEAP ملحق شد تا تجربه های جدید را حوزه ی اپلیکیشن ها با هالولنز تجربه کند.

Dean Rosenfield مدیرعامل شرکت Saab در مورد کار این شرکت با هالولنز این گونه توضیح می دهد:

تیم آموزش و شبیه سازی شرکت ما پتانسیل فوق العاده ی هالولنز مایکروسافت را مشاهده کرده است و هم اکنون در حال کار روی ظرفیت اپلیکشین های نظامی و غیرنظامی در آموزش و شبیه سازی است. وارد کردن این محصول در حوزه ی کاری شرکت ما یک کار جدید است و انقلابی بزرگ در شیوه ی آموزش، تحصیل و کار جامعه ی ما به وجود خواهد آورد.

saab

شرکت Saab در ایالات متحده به خاطر خودروهای تولیدی اش شناخته شده است ولی این کمپانی نقش های بسیار متفاوتی در بخش های دیگر دنیا ایفا می کند.  در حقیقت Saab پیشرو در تولید محصولات جهانی، خدمات، و تولیدهای راه حل های نظامی در دفاع و امنیت شخصی است.

منبع :

WINBETA

12 پست
علی صالحی
علی هستم، سرشار از امید، جوانی علاقه مند به دنیای تکنولوژی و زبان انگلیسی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,