mar-benioff

مایکروسافت و Slesforce مدت هاست که باهم مشکل دارند و این مشکلات بعد از پیروزی ردموندی ها در ماجرای لینکدین بیشتر شد. اکنون مارک بنیوف مدیرعامل Slesforce باردیگر بر مایکروسافت تاخته است و انتقاداتی به آن ها وارد کرده است. با وینفون همراه باشید.

مدیرعامل نسبتا عصبانی این شرکت که در کنفرانس The Code سخنرانی می کرد از رابطه ی صمیمانه کوتاه بین دوکمپانی و چگونگی جدایی آن ها در این دوسال صحبت به میان آورده است.

در بخشی از این صحبت ها بنیوف به دیداری که بین او و رئیس ابر مایکروسافت اسکات گوترین اتفاق افتاده است اشاره می کند و او این دیدار را علتی برای پایان اعتمادها دانسته است. او درحالی از گوترین انتقاد می کند که با رئیس قبلی جان تامپسن به نظر دوستی خوبی در دوسال قبل از آن داشته و اعتقاد دارد دیدارش با گوترین در اصل در مسیری پیش رفته که مثل اینکه روزی سیلزفورس مشتری آژور خواهد شد و در اصل این دیدار با غرور برگزار شد. چند هفته بعد از این دیدار، گوترین CRM مایکروسافت را معرفی کرد و به صورت مستقیم رقیب سیلزفورس شدند.

بنیوف با تکیه بر صحبت های مطرح شده با مایکروسافت، اعتقاد دارد این شرکت در واقع همان شرکت قدیمی قبل است و تنها مواردی درکنار هم شکل گرفته است که بعضا فرد را درباره این شرکت دچار اشتباه می کند اما در اصل مایکروسافت جدیدی وجود ندارد.

این درحالیست که روابط مایکروسافت و سیلزفورس قبل از دوره ی ریاست نادلا نیز آنچنان دوستانه نبوده است و بنیوف بی محابا به استیو بالمر انتقاد وارد می کرد.  اما نادلا به سرعت به یکی از دوستان بنیوف تبدیل شد و حتی در کنفرانس بزرگ شرکت تحت امر او سخنرانی کرد اما این ارتباط بعد از شکست سیلزفورس در خرید لینکدین رو به تاریکی رفت و حالا بنیوف و دوستانش به دنبال شکایت خود در اتحادیه اروپا هستند.

باید دید ماجرای این دو شرکت چه زمانی ختم به خیر می شود!

منبع :

BUSINESSINSIDER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵

سوزش‌ شدیدی گرفتش
اشکال نداره

Ahmad
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵

سلام دوستان
من یه سوال دارم
ظاهرا اندازه فونت سیستم ویندوز موبایل با اندازه فونت واتس آپ یکیه، ینی اگه فونت سیستم رو بزرگ کنی؛ فونت واتس آپ هم بزرگ میشه. راهی هست که فونت واتس آپ رو در حالت کوچک قرار بدم اما سیستم فونتش (مثلا) متوسط بمونه؟ چون فونت سیستمم خیلی ریز میشه.
متشکرم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام