ساعاتی قبل شرکت کوالکام از تراشه جدید اسنپ دراگون 850 برای دستگاه‌های ویندوز 10 همواره متصل رونمایی کرد. در جریان معرفی این تراشه، کوالکام همچنین اعلام کرد که سامسونگ اولین شرکتی خواهد بود که در اواخر امسال کامپیوتر ویندوز 10 مجهز به اسنپ دراگون 850  خود را وارد بازار می‌کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

تراشه اسنپ دراگون 850 به شرکت‌هایی مانند سامسونگ اجازه می‌دهد تا دستگاه‌هایی با طرح‌های شیک و قابل حمل تر و بدون نیاز به فن را به مشتریانی که نیاز به دستگاه‌های قابل حمل دارند ارائه دهند. علاوه بر بهبود عملکرد بهتر سیستم، اسنپ دراگون 850 تجربه بهتری را برای دستگاه‌های دارای هوش مصنوعی ارائه می‌دهد و کاربران نیز می‌توانند انتظار پیشرفت‌هایی در زمینه دوربین، صدا و عمر باتری داشته باشند.

ساخت دستگاه‌های ویندوز 10 همواره روشن و همواره متصل از سال پیش شروع شد و حالا باید ببینیم سامسونگ و کوالکام می‌توانند امسال تجربه بهتری را برای کاربران این دستگاه‌ها به ارمغان بیاورند.

Kyungsik Choi، معاون اجرایی و رئیس دفتر بازاریابی استراتژیک، تجارت ارتباطات همراه، سامسونگ الکترونیک اظهار داشته است:

در سامسونگ، ما نیازهای منحصر به فرد مصرف‌کنندگان ما را درک می‌کنیم و به دنبال ایجاد نوآوری‌های جدیدی برای حمایت از شیوه زندگی روزمره آنها هستیم. این همکاری با Qualcomm Technologies و تراشه Snapdragon 850 Mobile Compute Platform آنها به ما اجازه می‌دهد تجربه دستگاه‌های پرتابل همواره متصل و همواره روشن را برای مشتریانمان ارائه دهیم.

منبع :

MSPU

2221 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,