سامسونگهدست واقعیت ترکیبی ویندوز Odyssey که توسط سامسونگ تولید شده است به عنوان بهترین هدست واقعیت ترکیبی ویندوز شناخته می‌شود. به گزارش Korean Times این غول تکنولوژی ممکن است در حال کار روی یک نسخه بهتر و وایرلس این هدست باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هدف شراکت مایکروسافت و سامسونگ گسترش پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز و توسعه یک اکوسیستم قدرتمند گیمینگ است. یکی از سران سامسونگ در مصاحبه‌ای تلفنی در این زمینه چنین گفت:

سامسونگ الکترونیک در حال توسعه یک هدست بی‌سیم و گران قیمت است که هم از واقعیت مجازی و هم از واقعیت افزوده پشتیبانی می‌کند. قطعاً سامسونگ قصد دارد تا از پردازنده‌های خانگی، نمایشگر‌های OLED و سنسور‌ها استفاده کند اما مهم تر از آن، مایکروسافت مطالبات خود را کاهش داده است زیرا توسعه یک اکوسیستم فوق العاده با اپلیکیشن‌ها و بازی‌های فراوان که نظر کاربران را جلب خواهد کرد ساده نیست و یک حرکت چند جانبه می‌طلبد.

همچنین سامسونگ از مایکروسافت درخواست کرده است تا در دستگاه‌های وایرلس خود در صورتی که از آرم قدرت می‌گیرند، از پردازنده‌های این شرکت استفاده کند.

وی افزود:

واقعیت مجازی زمانی یک تکنولوژی جدید بود اما با وجود سرمایه گذاری‌های عظیم در این زمینه، این تکنولوژی هنوز قادر به تامین کاربران نبوده است. حالا سامسونگ فکر می‌کند که بازار واقعیت ترکیبی از نظر استفاده و سازگاری، آینده‌ای روشن‌تر از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خواهد داشت. درست مانند فبلت‌ها، سامسونگ به دستگاه‌های جدید که از تکنولوژی واقعیت ترکیبی ویندوز پشتیبانی می‌کنند باور دارد و قصد دارد تا سهم بیشتری از بازار را کسب کند.

نمی‌توان گفت که مایکروسافت با نتیجه گرفتن واقعیت ترکیبی ویندوز بسیار قدرتمند خواهد شد اما از واقعیت ترکیبی ویندوز انتظار داریم تا این اکوسیستم را بهبود ببخشد. به این دلیل که این قسمت از بازار هنوز جدید است و به خوبی جا نیافتاده است سهم واقعیت ترکیبی ویندوز در بازار هنوز اندک است اما مایکروسافت قصد اثبات پلتفرم خود را دارد.

هدست‌های وایرلس سامسونگ ممکن است آگوست امسال در IFA برلین رونمایی شود.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,