microsoft ceo satya nadella

چند وقتی است شایعه شده است کنفرانس دات نت که در اسپانیا برگزار می شود، مهمان ویژه ای خواهد داشت. اکنون تایید شده است این مهمان ویژه، کسی جز ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت نخواهد بود.

Jose Bonin، در توییتی حضور مدیر عامل مایکروسافت در این کنفرانس را تایید کرده است. امکان دارد حضور ساتیا به دلیل نزدیکی به رخداد کنگره جهانی موبایل که در بارسلونای اسپانیا برگزار می شود، باشد. کنفرانس دات نت، کنفرانس آزاد دو روزه ای است که مشترکاً توسط انجمن دات نت و مایکروسافت برنامه ریزی می شود. اعضای تیم تولیدات مایکروسافت در این کنفرانس حضور دارند وسخنرانی می کنند. این کنفرانس شامل محتوای ۱۶ ساعته در مورد موضوعاتی همچون ASP.NET 5، هسته دات نت، آموزش اجرا و مدیریت وب سایت های بزرگ مقیاس و موارد بسیار دیگری در این حوزه می شود. شما در این کنفرانس شانس این را دارید که آموزش ببینید، سوالات خود را بپرسید و برای پروژه نرم افزاری بعدی خود الهام بگیرید.

برای ثبت نام در کنفرانس باید ۱۰ یورو بپردازید. برای رزرو در این کنفرانس از این لینک اقدام کنید. اگر شخصا نمی توانید در این کنفرانس حضور داشته باشید، جای نگرانی وجود ندارد، فیلم های آموزشی این کنفرانس بر روی وب سایت Channel9 مایکروسافت قرار خواهد گرفت. اگر تمایل دارید برخی فیلم های کنفرانس سال گذشته را تماشا و دانلود کنید، بر روی این لینک کلیک کنید.

منبع :

WINBETA

183 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید پنجشنبه 15 بهمن 1394

نویسنده های عزیز بی زحمت ترجمه کنید بذارید این مطلب رو
http://microsoft-news.com/microsoft-edge-to-get-web-notifications-beacon-api-and-more-in-2016/

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,