امروز در طول نطق اصلی کنفرانس بیلد، این کمپانی از نرم افزار جدیدی برای ویدیو سازان و همچنین کسانی که علاقه مند به اشتراک گذاری عکس هایشان در شبکات اجتماعی هستند پرده برداری کرد. این نرم افزار ویندوز استوری رمیکس است که با گروو موزیک و همچنین رمیکس تری دی به صورت یکپارچه عمل می کند.

شروع کردن با ویندوز استوری رمیکس بسیار راحت است. بر روی سن، مایکروسافت با نشان دادن این که این نرم افزار چگونه به راحتی برای شما استوری هایی با موضوعیت عکس های شما بر اساس غذا ها، مکان ها و تاریخ ها می سازد. در طول نمایش این نرم افزار، ردموندی ها نشان دادند که این نرم افزار ویدیو هایی را که والدین از بازی بچه هایشان گرفته بودند را به یک هایلایت زیبا تبدیل می کند.

کات ها، فیلتر ها و صدا ها را می توان به راحتی و به صورت خودکار تنها با یک کلیک عوض کرد. همچنین در بخش استوری بورد نیز، می توان ویدیو ها و استوری هایی را که به صورت اتوماتیک ساخته شده اند را با افزودن و پاک کردن یک عکس یا کلیپ ویرایش کرد و یا حتی افکت و صدا هایی را نیز به آن افزود.

زمانی که یک استوری آماده شد، شما می توانید به راحتی و با استفاده از گروو موزیک یک آهنگ نیز به آن اضافه کنید. اشیای سه بعدی نیز، می توانند به راحتی با کمک نرم افزار رمیکس تری دی اضافه شوند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,