امروز در طول نطق اصلی کنفرانس بیلد، این کمپانی از نرم افزار جدیدی برای ویدیو سازان و همچنین کسانی که علاقه مند به اشتراک گذاری عکس هایشان در شبکات اجتماعی هستند پرده برداری کرد. این نرم افزار ویندوز استوری رمیکس است که با گروو موزیک و همچنین رمیکس تری دی به صورت یکپارچه عمل می کند.

شروع کردن با ویندوز استوری رمیکس بسیار راحت است. بر روی سن، مایکروسافت با نشان دادن این که این نرم افزار چگونه به راحتی برای شما استوری هایی با موضوعیت عکس های شما بر اساس غذا ها، مکان ها و تاریخ ها می سازد. در طول نمایش این نرم افزار، ردموندی ها نشان دادند که این نرم افزار ویدیو هایی را که والدین از بازی بچه هایشان گرفته بودند را به یک هایلایت زیبا تبدیل می کند.

کات ها، فیلتر ها و صدا ها را می توان به راحتی و به صورت خودکار تنها با یک کلیک عوض کرد. همچنین در بخش استوری بورد نیز، می توان ویدیو ها و استوری هایی را که به صورت اتوماتیک ساخته شده اند را با افزودن و پاک کردن یک عکس یا کلیپ ویرایش کرد و یا حتی افکت و صدا هایی را نیز به آن افزود.

زمانی که یک استوری آماده شد، شما می توانید به راحتی و با استفاده از گروو موزیک یک آهنگ نیز به آن اضافه کنید. اشیای سه بعدی نیز، می توانند به راحتی با کمک نرم افزار رمیکس تری دی اضافه شوند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

224 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام