scalebound2

یکی از خبرهای مهم روزهای گذشته، خبر لغو پروژه ساخت بازی Scalebound توسط مایکروسافت بود و اکنون سازندگان این بازی نسبت به این خبر واکنش داده اند. با وینفون همراه باشید.

شرکت بازی سازی Platinum Games با انتشار بیانیه ای رسمی نسبت به لغو پروژه Scalebound ابراز ناراحتی کرد. مدیرعامل این شرکت Kenichi Sato در این بیانیه نوشته است:

” ما نسبت به خبر روز ۹ ژانویه مایکروسافت استودیو مبنی بر لغو بازی Scalebound از شما پوزش می خواهیم. بدین ترتیب وقتی اشتیاق هواداران را نسبت به این بازی می بینیم، بسیار ناامید می شویم. در آینده ما تلاش خواهیم کرد تا بازی های با کیفیتی را برای شما به ارمغان بیاوریم و این را با NieR:Automata در ماه مارس و با محصولاتی مثل پروژه Granuble Fantasy و Lost Order در آینده ادامه خواهیم داد. ما به سختی برای پاسخ دادن به انتظارات شما تلاش می کنیم و همچنان منتظر حمایت های شما هستیم.”

در کنار بیانیه رسمی شرکت سازنده، Hideki Kamiya سازنده ی مشهور این بازی نیز در توییتر درباره این خبر ابراز ناراحتی شدید کرد و گفت: ” از تمام کسانی که منتظر این بازی بودند پوزش می طلبم. از شما که خبرهای بدی را در شروع سال جدید برای شما داشتیم پوزش می خواهم. تمام توانی که دارم برای شما قرار دادم تا قول ها را برای رساندن بازی ها جذاب عملی کنم. بسیار سخت تلاش خواهم کرد تا دیگر اتفاقی مشابه رخ ندهد و امیدوارم شما بیش از پیش  منتظر عملکرد آینده ما باشید.”

با وجود واکنش ها و بیانیه ها، به نظر می رسد مایکروسافت نسبت به کیفیت استاندارد بازی های تحت پوشش خود بسیار حساس است و جدیت بسیار بالایی پیدا کرده است تا مواردی مثل برخی از بازی های قبلی رخ ندهد. ساخت بازی Scalebound حدود چهارسال به طول انجامیده و احتمالا بلندپروازانه تر از شرکت سازنده فکر می کرده اند و از طرفی به خاطر تاخیرها به مشکل خورده اند و بازی مدنظر از استاندارها  این شرکت دور بوده است و این شرکت صلاح را بر سرمایه گذاری در جای دیگر دیده است.

با تمام این ها، برای مایکروسافت استودیو اصلا خوب نیست که یکی از مشهورترین بازی های موردانتظار سال ۲۰۱۷ را لغو کند و در کارنامه ی سال های اخیر نیز لغو عناوین مهم مختلف را داشته باشد. حال باید منتظر عملکرد ۲۰۱۷ تیم اکس باکس بود.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

  • چهارشنبه 22 دی 1395 21:00
  • 2 نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
M H – I T
پاسخ دهید چهارشنبه 22 دی 1395

فک کن مایکی حساس شه 😂😂😂💪

Ramtin 1520
پاسخ دهید پنجشنبه 23 دی 1395

یکی از بهترین کار هایی که مایکروسافت می تونه انجام بده در زمینه بازی … خرید شرکت بلیزارده !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,