به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که دو عنوان Sea of Thieves و State of Decay 2 فراتر از انتظاراتش بوده است و انتظارات او را برآورده کرده است.

شاید نقدها و واکنش ‌های دو عنوان  Sea of Thieves و  State of Decay 2 (دو عنوان انحصاری پلتفرم‌ های مایکروسافت یعنی کنسول ایکس ‌باکس وان و رایانه های شخصی) خیلی مثبت نباشند اما این دلیل نمی‌شود تا هواداران کنسول ایکس باکس هیچگونه شور اشتیاقی برای آن‌ها نداشته باشند. بنابر صحبت‌ های آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) ، مدیر ارشد بخش بازاریابی شرکت مایکروسافت، در گفتگو با وب سایت GameIndustry، هر یک از این عناوین عملکردی فراتر از انتظارات مایکروسافت داشته‌اند.

آقای گرینبرگ در باره این موضوع می‌گوید:

عنوان Sea of Thieves اولویت بزرگی برای ماست. هر دو عنوان Sea of Thieves و State of Decay 2  که در بهار امسال عرضه شدند، برای ما اولویت دارند. آن‌ها فراتر از انتظارات ما عمل کردند. عنوان  Sea of Thieves بیش از ۵ میلیون و عنوان State of Decay 2  نیز بیش از ۳ میلیون کاربر دارد و فروش داشته است. آن‌ها بیشتر از انتظارات ما فروخته‌اند و عملکرد خوبی با سرویس گیم پس (Xbox Game Pass) داشته‌اند.

می‌توان اینطور گفت که شرکت مایکروسافت در طولانی ‌مدت به خوبی از عناوین خود پشتیبانی و حمایت کرده است و می‌کند؛ به همین دلیل باعث افزایش محبوبیت و موفقیت عناوین انحصاری خود شده است. به طور مشخص می‌توان به عنوان Sea of Thieves اشاره کرد که تیم مخصوصی در استودیو Rare، استودیو سازنده عنوان Sea of Thieves برروی محتوای رایگان متعدد آن کار می‌کنند. آقای گرینبرگ در مورد محتوا های رایگان عناوین خود می‌گوید:

عنوان Sea of Thieves، استودیو  Rare تیم مشخصی را برای ساخت محتوای افزودنی و اضافه به صورت کاملاً رایگان برای این عنوان اختصاص داده شده است. همه کاربران ما می‌توانند این محتوا های اضافه و رایگان را دریافت می‌کنند. این محتوا کشتی ‌های جدید، گیم‌پلی، ماموریت‌ها و چیزهای بسیاری را برای کاربران که به تجربه این عنوان ادامه می‌دهند، به ارمغان می‌آورد؛ اما هر چند ماه یکبار، شاهد بزرگتر شدن این عنوان هستیم که این کار ما را قادر می‌سازد تا به کسانی که هرگز این عنوان را تجربه نکرده‌اند آن را پیشنهاد کنیم. این بازاریابی مدرن است. مردم نیازی برای دسترسی به یک بازی جدید برای دستیابی به محتوا و نوآوری جدید ندارند.

مایکروسافت و استودیو Rare به خوبی از عنوان Sea of Thieves حمایت می‌کنند و شاهد انتشار محتوای جدید و متعددی برای آن هستیم. به همین جهت، روز به روز بر موفقیت و محبوبیت این عنوان افزوده می‌شود و هر روز پیشرفت جدیدی را به خود می‌بیند. موفقیت دو عنوان  Sea of Thieves و State of Decay 2 در نهایت به نفع کاربران کنسول‌ ایکس ‌باکس وان و پلتفرم ویندوز ۱۰ می‌شود چراکه با کمک کردن به شرکت مایکروسافت باعث می‌شود که این شرکت علاوه بر ادامه ساخت مجموعه هایی همچون Halo، Forza و Gear خواهیم بود.

هم‌اکنون شما می‌توانید دو عنوان Sea of Thieves و State of Decay 2 برای کنسول ایکس باکس وان و رایانه شخصی خود دریافت کنید و آن ها را تجربه کنید.
نظر شما در مورد این دو عنوان چیست؟ این دو عنوان توانسته‌اند انتظارات شما را برآورده کنند؟ لفطا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
reza
پاسخ دهید یکشنبه 18 شهریور 1397

سلام
سایت فروشگاهتون خرابه ، باز نمیشه ، لطفا درستش کنین ، میخوام خرید کنم
عجب شانسی دارما

سامان
پاسخ دهید دوشنبه 19 شهریور 1397

خدایی اسم سایتتونو عوض کنید بزارید winBOX !!!!!!!!!!!!!!
دگ همه خبراتون شده درمورد بازی!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,