همانطور که در مطالب اخیر نیز بدان اشاره کرده بودم، عنوان Sea of Thieves قرار است در پایان ماه جاری میلادی یک بهبود دهنده بسیار بزرگ به مناسبت جشن گرفتن سالگرد عرضه خود دریافت کند تا یک سالگی این بازی را جشن بگیرد. این بهبود دهنده شامل محتویات بسیار متعددی خواهد بود که از این دست می‌توان به بخش داستانی و همینطور یک حالت PvP جدید اشاره کرد. اما این تمام ماجرا نیست چرا که قرار است یک حالت جدید به اسم Fishing Mode نیز به این بازی اضافه شود.

استودیوی سازنده و توسعه دهنده این عنوان یعنی Rare، در حساب رسمی این بازی در شبکه YouTube تریلر جدیدی از این بخش به انتشار رسانده که پیش نمایش آن را به تصویر کشیده است تا از این طریق یک ایده کلی در اختیار شما قرار دهد تا بدانید از این بخش دقیقا باید چه انتظاراتی داشته باشید.

این به روزرسانی جدید امکان دسترسی شما به چوب و نیزه ماهیگری را فراهم می‌کند که شما از هر دوی آن‌ها می‌توانید استفاده کنید و یا به ارتقاء و پیشرفت دادن آن‌ها بپردازید تا بدین وسیله ماهی‌های کمیاب‌تر صید کنید و یا اشیای شناوری را که روی سطح اقیانوس وجود دارند، به دست بیاورید. این بخش راه‌های جدید بسیار زیادی برای شما فراهم خواهد کرد تا از طریق آن‌ها ارز رایج درون بازی و همینطور موجودات جدید به دست بیاورید چرا که شما هرگز نمی‌دانید که ممکن است در قعر دریاهای خطرناک و عمیق چه چیزی به دست بیاورید. شما می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با این محتوای جدید، تریلر آن را در ادامه مشاهده کنید.

عنوان Sea of Thieves در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان (خانواده کنسول‌های آن) و همینطور رایانه‌ شخصی‌های ویندوز ۱۰ در دسترس قرار دارد. بسته بهبود دهنده جشن سالگرد این بازی نیز ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۱۱ اردیبهشت سال جاری شمسی برای پلتفرم‌های مقصد این بازی به انتشار خواهد رسید.

منبع :

GAMINGBOLT

852 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,