Sea of Thieves یکی از نامهای آشنایی است که کاربران ایکس باکس وان با حال و هوای آن کاملا آشنایی دارند، این عنوان توسط استودیو Rare در حال توسعه است و در سال آینده میلادی به‌صورت انحصاری برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. توسعه‌دهنده بازی اخیرا تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی منتشر کرده که جزییات بیشتری از روند بازی و فضای حاکم بر آن آشکار می‌سازد.

Rare استودیویی است که در تملک مایکروسافت قرار داشته و نام آن به‌واسطه توسعه بازی Sea of Thieves بر سر زبان‌ها افتاده است.  Sea of Thieves یکی از عناوین انحصاری ایکس باکس وان است که در سال آینده برای این پلفترم عرضه خواهد شد. استودیو توسعه‌دهنده بازی اندکی پس از عرضه عمومی ایکس باکس وان ایکس تریلر جدیدی از بازی را منتشر کرده که جزییات بیشتری در مورد گیم پلی، فضا و اتمسفر بازی آشکار می‌سازد.

همانطور که از نام این بازی مشخص است، حال و هوای بازی با دزدان دریایی و پیدا کردن گنج در دریای ناکجا آباد تمرکز دارد. گرافیک خاص و فانتزی بازی و البته روند توام با شوخی جریان بازی از مهمترین نکاتی است که در همان نگاه اول نظر شما را به خود جلب خواهد کرد.

استودیو Rare پیش از این فرنچایزهای مشهور و موفقی نظیر Conker و Banjo-Kazooie را نیز توسعه داده بود، البته این استودیو در سالهای گذشته بیشتر روی توسعه بازی‌های کینکت برای ایکس باکس وان ایکس باکس 360 تمرکز داشت، در حقیقت Sea of Thieves به‌نوعی بازگشت این استودیو به ساخت بازی‌های دلخواه گیمرهای هاردکور محسوب می‌شود.

همانطور که مشاهده کردید در دنیای وسیع این بازی که از زاویه اول شخص تجربه می‌شود، هر واقعی قابل وقوع است، از نبرد با توپ در کشتی تا استفاده از یک موز برای مقابله با دشمنان، از سوی دیگر حالت مولتی پلیر بازی باعث خواهد شد تا گیمرها بتوانند تجربه‌ای شاد را با دیگر دوستان خود تجربه کنند.

برای مثال می‌توانید همراه با دیگر دوستان خود وارد جهان باز Sea of Thieves شوید و در انجام بازی با دوستان خود تقسیم کار کنید، یک نفر مسئول هدایت کشتی شود و فرد دیگر با استفاده از توپ به دیگر کشتی‌ها حمله کند. از این حیث باید بگوییم که Sea of Thieves از آن دسته عناوینی است که می‌تواند ساعت‌ها افراد را همراه با هم سرگرم کند.

در نهایت باید اشاره کنیم که این عنوان در سال آتی میلادی عرضه خواهد شد و البته با کیفیت 4K حقیقی روی ایکس باکس وان ایکس قابل اجرا خواهد بود. در صورتی که مایل به اطلاع از آخرین تغییرات و اخبار مرتبط با این بازی و دیگر عناوین انحصاری ایکس باکس وان هستید پیگیر اخبار وینفون باشید.

منبع : وینفون
1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,