دو بسته الحاقی جدید برای Sea of Thieves منتشر می‌شوند. اولین بسته الحاقی با نام Sea of Thieves: Cursed Sails ماه جولای و دومین بسته الحاقی با نام Forsaken Shores در ماه سپتامبر منتشر می‌شوند. تریلر این دو بسته الحاقی در E3 2018 منتشر شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازی آنلاین Sea of Thieves استودیوی Rare امروز یک تریلر سینمایی جدید در E3 2018 دریافت کرد. این تریلر دو بسته الحاقی که در آینده برای بازی منتشر می‌شوند را به ما نشان می‌دهد.

اولین بسته الحاقی با نام Sea of Thieves: Cursed Sails ماه جولای و دومین بسته الحاقی با نام Forsaken Shores در ماه سپتامبر منتشر می‌شوند. اطلاعات بیشتر از بسته‌های الحاقی مورد بحث در دسترس نیست.

تازه‌ترین بسته الحاقی مدتی پیش با نام The Hungering Deep به بازی وارد شده بود. این دو بسته الحاقی جدید که امروز معرفی شدند، ویژگی‌های جدید، چالش‌های جدید برای بازیکنان برای تکمیل و تهدیدات جدید را به بازی اضافه می‌کنند.

این بازی برای ایکس باکس وان و ویندوز 10 در دسترس است و همچنین این عنوان Xbox Play Anywhere است و در Xbox Games Pass نیز برای دانلود در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر این دو بسته الحاقی را مشاهده کنید.

شما می‌توانید تمام اخبار مربوط به E3 2018 را از طریق این لینک مشاهده کنید.

منبع :

DUALSHOKERS

826 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,