_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

نسخه‌ی بتا محدود Sea of Thieves در راه است

کمتر از دو ماه پیش شرکت Rare سازنده بازی sea of thieves اعلام کرد، کسانی که بعنوان توسعه‌دهنده برای این بازی ثبت نام کرده‌اند می‌توانند در نسخه آلفای بعدی بازی همکاری داشته باشند. حالا خبر رسیده که یک نسخه بتای محدود برای این کاربران به‌زودی در دسترس است.

کارگردان بازی یعنی Joe Neate قول یک بتای محدود از بازی را تا آخر ماه میلادی جاری به طرفداران این بازی داده. تمام توسعه‌دهندگانی که قبل از تاریخ  1 دسامبر ثبت نام کرده باشند می‌توانند از تاریخ 24 ژانویه تا 29 ژانویه در این نسخه بتا شرکت کنند. این بتا نسخه کامل بازی نیست و Rare خواسته تا همچنان اسراری کشف نشده از این عنوان هنگام انتشار آن فاش شود.

همچنین کسانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند نیز به این بتا دسترسی دارند. بهترین قسمت بتای جدید این است که شامل NPD نمی‌شود. NPD به توافقنامه‌ای میان سازنده و بازیکن حال حاضر می‌گویند که به استناد آن بازیکن نباید هیچ تصویر و فیلمی از بازی گرفته و منتشر کند و البته که اینکار فقط در حد توافق نیست و گرفتن تصویر از صفحه با ایکس باکس غیرممکن می‌شود.

بازی sea of thieves در تاریخ 20 مارس 2018 برابر با 29 اسفند 1396 برای ایکس باکس وان و ویندوز 10 منتشر خواهد شد و قابلیت xbox play anywhere نیز برای این بازی فعال است تا بتوانید یکبار این بازی را خریده و روی هر دو پلتفرم بازی کنید.

منبع :

MSPOWERUSE

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,