_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

حالت PvP جدیدی برای بازی Sea of Thieves معرفی شد

همانطور که در جریان هستید، شب گذشته رویداد X018 مایکروسافت در شهر مکزیکو سیتی برگزار شد که استودیوی Rare نیز در این مراسم حضور داشت تا آخرین جزئیات و برنامه‌های خود برای عنوان قابل اشتراک گذاری خود یعنی Sea of Thieves را با کاربران و دوست داران این بازی به اشتراک بگذارد. طبق جزئیات به دست آمده، آخرین چیزی که این استودیو برای این بازی در نظر گرفته حالت PvP جدیدی تحت عنوان The Arena است که آن طور که نشان می‌دهد، چالش‌های بیشتری به این بازی اضافه می‌کند.

شب گذشته با معرفی این حالت جدید، تریلر زیبایی هم از آن به نمایش درآمد که آن را هم در انتهای این مطللب می‌توانید مشاهده کنید. حالت The Arena بازیکنان را در مسابقه‌ای برای به دست آوردن گنج بیشتر رو به روی هم قرار می‌دهد تا با هم به رقابت بپردازند. به هر حال در این بخش شما در کنار بازیکنان دیگر قرار می‌گیرید و مجبور به مبارزه با آن‌ها هستید. بخش The Arena می‌تواند به عنوان یک حسن نیت در مقابل بازیکنان در نظر گرفته شود که یک شرکت داد و ستد جدید نیز تحت عنوان The Sea Dogs نیز به آن الحاق شده است که می‌تواند به عنوان منبعی برای دریافت جوایز و اچیومنت‌های آن مورد استفاده قرار بگیرد.

بخش The Arena به عنوان جایگزینی برای شکار اسکلت و پیدا کردن گنج، می‌تواند منبع بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک دزد دریایی شگفت انگیز و افسانه‌ای باشد. در عین حال بازیکنان عنوان Sea of Thieves بسته الحاقی رایگان Shrouded Spoils را نیز در اختیار دارند که در آینده‌ای نزدیک می‌توانند به انجام آن بپردازند. دیگر لازم به یادآوری نیست که شما هنوز هم محتویات زیادی در این بازی در اختیار دارید که می‌توانید به انجام آن‌ها بپردازید که یکی از آن‌ها هم رویدادهایی نظیر Festival of The Damned است. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی حالت The Arena را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,