امروز استودیو Rare، تاریخ انتشار اولین بروزرسانی متوسط این عنوان را اعلام کرد و تریلری نیز در این مورد منتشر کرد.

استودیو Rare پس از ماه ها تست آپدیت The Hungering Deep این عنوان خود بالاخره در 29 می قصد دارد تا آن را منتشر کند و به همین دلیل توسعه دهندگان تریلری را در این مورد منتشر کرده‌اند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

در این تریلر تاریخ انتشار این عنوان و همچنین مجموعه تغییراتی که قرار است تا در بازی ایجاد شود اشاره شده است اما هنوز هیچ گیم‌پلی در این باره منتشر نشده است.

این ویدئو در مورد دریانوردانی باستانی، قربانی ها و هیولا های بزرگ دریایی اطلاعاتی را در اختیار ما قرار داده است؛ این بروزرسانی ممکن است دارای همان سیستم هوش مصنوعی باشد که توسعه دهندگان قرار بود در قالب یک بروزرسانی به بازی اضافه کنند. برخلاف هیولای دریایی در حال حاضر این عنوان، Kraken، شما برای شکست دادن این هیولا های باستانی بایستی با گروه های دیگر همکاری کنید و با ارتش بزرگی به مبارزه با آن به پردازید.

همانطور که گفته شد این آپدیت مکانیک های جدید و جوایز جدیدی را برای بازیکنان به همراه خواهد داشت.

آپدیت The Hungering Deep، به عنوان یک آپدیت متوسط این عنوان یاد شده است و استودیو Rare به بازیکنان وعده داده است که دو آپدیت بزرگ در تابستان دریافت خواهند کرد: Cursed Sails و Forsaken Shores گفته شده است که این دو آپدیت بسیار بزرگ‌ تر از اپدیت فعلی خواهد بود و کشتی ها، سیستم هوش مصنوعی و دنیای بزرگتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

Sea of Thieves در حال حاضر برای پلتفرم‌ های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل دسترس است. این بازی همچنین در لیست عناوین Game Pass ایکس باکس قرار دارد و کاربران این سرویس می‌توانند آن را به صورت رایگان تجربه کنند.

منبع :

NEOWIN

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,