استودیو Rare در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد نسخه پی‌سی بازی Sea of Thieves علاوه‌بر رزولوشن ۴K، از رزولوشن ۵۴۰p که پایین‌تر از HD می‌شود هم پشتیبانی خواهد کرد. در ادامه با جزییات کامل خبر همراه تیم کافه اکس‌باکس وینفون باشید.

هفته گذشته در رویداد گیمزکام استودیو Rare و مایکروسافت اعلام کردند که بازی قابل توجه Sea of Thieves از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد. بدین معنی دارندگان نسخه کنسولی و پی‌سی این بازی می‌توانند در کنار هم به تجربه این اثر بپردازند. آقای Ted Timmins سرپرست تیم طراحی نسخه پی‌سی بیان کرد در بازی هیچ نشانی مبنی براینکه بازیکنان کنسولی را از بازیکنان پی‌سی متمایز کند وجود ندارد.

آقای Joe Neat تهیه کننده اجرایی بازی می‌گوید عنوان Sea of Thieves در زمان عرضه از رزولوشن ۴K و شصت فریم برثانیه پشتیبانی می‌کند، در عین حال آنها به افرادی که سیستم‌های ضعیف‌تری دارند توجه خواهند داشت. آقای Timmins در نهایت افزود:

ما واقعا یک گزینه ۵۴۰p را به بازی اضافه کردیم، بنابراین شما می‌تواید پایین‌تر از رزولوشن HD به تجربه این بازی بپردازید. همچنین ما یک گزینه ۱۵ فریم بر ثانیه به صورت قفل هم به بازی اضافه کردیم زیرا زمانی که ما با مخاطبانمان به گفتگو می‌پرداختیم بعضی از آنها می‌گفتند: من واقعا خوشحال هستم که میتوانم با ۱۵ فریم بر ثانیه بازی کنم. این واقعا باحال بود و ما باید از آنها حمایت کنیم. پس گزینه‌ای اضافه کردیم که از حداقل مشخصات سخت‌افزاری درنظر گرفته شده توسط Rare هم پایین‌تر است. پس اگر شما از آن لذت می‌برید چرا ما سازندگان بازی شما را از آن محروم کنیم ؟

بازی Sea of Thieves توسط استودیو Rare در حال توسعه است و با پشتیبانی از سرویس Xbox Play Anywhere در اوایل سال ۲۰۱۸ برای پی‌سی و اکس باکس وان به صورت انحصاری عرضه خواهد شد. بسیاری امید دارند استودیو مذکور با عرضه Sea of Thieves باری دیگر به جریان اصلی بازیسازی برگردد.
نظرات خود را من‌باب این بازی و رزولوشن اجرایی ‌آن با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

PCGAMER

4 پست
علی رادمان
دانشجوی نرم‌ افزار
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,