HoloLens unboxing (18)

حدود ۲ ماه قبل بود که مایکروسافت با معرفی نسخه توسعه دهندگان هالولنز، اعلام کرد که پیش فروش این نسخه از هالولنز آغاز شده است. پس از آن توسعه دهنگان علاقه مند به این دستگاه واقعیت ترکیب شده، آن را پیش خرید کردند و مدتی قبل بود که مایکروسافت موج اول نسخه توسعه دهندگان هالولنز را به توسعه دهندگانی که پیش خرید کرده اند، تحویل داد.

حال مایکروسافت در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرده است که تحویل موج دوم نسخه توسعه دهندگان هالولنز به توسعه دهندگانی که این دستگاه واقعیت ترکیب شده را خریداری کرده اند، آغاز شده است. مایکروسافت هالولنز یک دستگاه شگفت انگیز است که از ویندوز ۱۰ بهره می برد و API های آن هم اکنون در ویندوز ۱۰ در دسترس هستند. توسعه دهندگان می توانند به اسناد، مدارک و ابزار های لازم برای توسعه برنامه برای هالولنز دسترسی داشته باشند. توسعه دهندگان می توانند با مراجعه به وب سایت dev.windows.com/holographic با راهنمایی ها و آموزش های دقیق برای توسعه نرم افزاری هالولنز آشنا شوند.

hololens

توسعه دهندگانی که هالولنز را خریداری کنند، از طریق استور ویندوز به مجموعه ای از برنامه های یونیورسال از جمله وان درایو، نقشه، People ،Groove Music و مجموعه برنامه های آفیس دسترسی خواهند داشت.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,