_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

لیست تروفی و اچیومنت‌های Sekiro: Shadows Die Twice

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در کنار عناوینی چون Devil May Cry 5 و Red Dead Redemption 2 دارای تروفی و اچیومنت‌های سختی است که لازمه‌ی به دست آوردن‌شان مشاهده پایان‌های متفاوتی است که جدیدترین بازی استودیوی فرام سافت‌ور برای شما تدارک دیده است. با وینفون و تروفی و اچیومنت‌های Sekiro: Shadows Die Twice همراه باشید.

معرفی بازی

به مقاله راهنما و لیست تروفی و اچیومنت‌های Sekiro: Shadows Die Twice خوش آمدید. بازی Sekiro: Shadows Die Twice با تمام المان‌های خاصش، یک بازی جدید با مکانیزم‌های مبارزه‌ای مختلف نسبت به‌ سایر ساخته‌های فرام سافتور (From Software) به‌ حساب می‌آید. بازیکنان با کمک گرفتن از درخت مهارت‌ها و نینجوتسوهای‌شان می‌توانند سامورای‌ها و باس‌های بازی را از بین ببرند و شیوه‌ی بازی کردن مخصوص به‌ خودشان را خلق کنند. در این‌ میان وجود عواملی نظیر هوش مصنوعی، تنوع پایین دشمنان اصلی و همچنین اذیت کردن دوربین بازی در بعضی از مبارزات، باعث شده است تا سکیرو نتواند به یک بازی بی‌عیب و نقص تبدیل شود. همانند سایر بازی‌های فرام سافتور در اینجا هم بازیکنان برای کسب تمامی تروفی و اچیومنت‌ها، باید تمامی پایان‌های بازی را مشاهده کنند و آیتم‌های جمع‌ آوری را به‌دست بیاورند. تروفی پلاتینیوم این بازی از شما می‌خواهد 100 تکمیلی بازی را به دست آورید. این یعنی مشاهده تمام پایان‌های بازی، شکست دادن تمام باس‌های اختیاری و پیدا کردن تمام آیتم‌های ارتقاء درون بازی. اگر در اوین دور چیزی را فراموش کردید که جمع آوری کنید یا انجام دهید، می‌توانید در نیو گیم پلاس (+New Game) دوباره به انجام فعالیت‌های باقی مانده مشغول شوید. همچنین بعد از اینکه برای اولین بار بازی را به اتمام رساندید، تمام آیتم‌های جمع آوری شده، مهارت‌های آزاد شده، ارتقاها و غیره به دور بعدی بازی انتقال داده می‌شوند.

اطلاعات کلی

 • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی: ۷ از ۱۰
 • مدت زمانی‌ که طول می‌کشد تا بازی را پلاتینیوم کنید: ۴۰ الی ۵۰ ساعت
 • تعداد تروفی‌های بازی: ۳۴ عدد و معادل ۱۱۴۰ امتیاز (۱۸ تروفی برنز trophy، ۱۱ تروفی نقره trophy، 4 تروفی طلا trophy، 1 تروفی پلاتینیوم trophy)
 • تعداد اچیومنت‌های بازی: ۳۴ عدد و معادل ۱۰۰۰ امتیاز
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ۱۶ عدد (Man Without Equal ،Ashina Traveler ،Peak Physical Strength ،Immortal Severance ،Purification ،Dragon’s Homecoming ،Shura ،Sword Saint ،Isshin Ashina  Father Surpassed ،Great Shinobi – Owl ،Corrupted Monk ،Gracious Gift of Tears ،Isshin Ashina ،Demon of Hatred ،Great Colored Carp) با علامت * مشخص شده‌اند
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: ندارد
 • آیا درجه سختی روی دریافت تروفی و اچیومنت‌ها تاثیر گذار است؟ خیر، درجه سختی برای بازی در نظر گرفته نشده است
 • حداقل دفعاتی که باید بازی را تمام کنید: دو دور (البته اگر از فایل‌های ذخیره‌ای خود نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید، در غیر این صورت باید چهار بار بازی را تمام کنید)
 • آیا بعد از تمام کردن آزادی عمل خواهید داشت؟ بله پس از تمام کردن بخش داستانی می‌توانید به‌ صورت آزادانه در محیط به‌ گشت‌ و گذار بپردازید. همچنین ازطریق اتاق Sculptor در منطقه Dilaptidated، می‌توانید نیو گیم پلاس بازی را آغاز کنید

Sekiro

توضیح: تمام تروفی‌های بازی را به دست آورید.


* Man Without Equal

توضیح: تمامی باس‌های بازی را شکست دهید؛

با مراجعه به این لینک، می‌توانید راهنمای محل تمامی باس‌ها و مینی باس‌های بازی و همچنین نحوه‌ی کشتن‌شان را مشاهده کنید.


* Ashina Traveler

توضیح: از تمامی محیط‌های بازی دیدن کنید؛

بازی Sekiro: Shadows Die Twice دارای چهار پایان مختلف است که یکی از پایان‌ها، به‌ عنوان پایان زود هنگام بازی شناخته می‌شود. اگر این پایان را انتخاب کنید، نمی‌توانید از تمامی محیط‌های بازی دیدن کنید. در بخشی از داستان و یکی از باس‌های بازی، دو گزینه برای شما نمایش داده می‌شود. برای اینکه بتوانید از تمامی محیط‌های بازی دیدن کنید، گزینه Break the Iron Code ،Stay Loyal to Kuro را انتخاب کنید. حال با پیشرفت در داستان به‌ صورت خودکار این تروفی و اچیومنت را کسب خواهید کرد. نام محیط‌های بازی عبارت‌اند از:

 • Ashina Reservoir
 • Ashina Outskirts
 • Hirata Estate
 • Ashina Castle
 • Abandoned Dungeon
 • Senpou Temple, Mt. Kongo
 • Ashina Dephts
 • Sunken Valley
 • Fountainhead Palace (محیطی که امکان دارد آن را از دست دهید)

Master of the Prosthetic

توضیح: تمامی ابزارهای بازوی مصنوعی خود را تا آخرین سطح ارتقا دهید؛

هر ابزار بازوی مصنوعی شما از طریق یک سری متریال مشخص و سکه‌هایی که با کشتن دشمنان به‌ دست می‌آورید، قابل ارتقا است. همچنین ۱۰ ابزار مختلف برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که در ادامه می‌توانید محل دقیق آن‌ها را مشاهده کنید:

rcWfo


Height of Technique

توضیح: تمامی مهارت‌های بازی را کسب کنید؛

درخت مهارت‌های بازی Sekiro: Shadows Die Twice به‌ نحوی طراحی شده است که بعضی از آن‌ها را با پیشروی در بازی و تعامل با شخصیت‌ها کسب خواهید کرد، این در حالی است که بعضی از آن‌ها را باید از طریق فروشنده‌های بازی خریداری کنید تا بتوانید تمامی شاخه‌ها و مهارت‌ها را برای خریدن آزاد کنید. هر مهارت هم از طریق امتیازهایی خریداری می‌شود که ازطریق نوار ایکس‌پی کسب می‌شوند.


All Prosthetic Tools

توضیح: تمامی ابزارهای بازوی مصنوعی خود را به‌ دست بیاورید؛

هر ابزار بازوی مصنوعی شما از طریق یک سری متریال مشخص و سکه‌هایی که با کشتن دشمنان به‌ دست می‌آورید، قابل ارتقا است. همچنین ۱۰ ابزار مختلف برای بازیکنان در نظر گرفته شده است با مراجعه به ویدیوی تروفی و اچیومنت Master of the Prosthetic می‌توانید محل دقیق آن‌ها را مشاهده کنید.


All Ninjutsu Techniques

توضیح: تمامی تکنیک‌های نینجوتسو بازی را دریافت کنید؛

در جهان بازی سه نینجوتسو کار آمد و مختلف تعبیه شده است که هر کدام از آن‌ها را در بخشی از داستان و کشتن باس‌ها کسب می‌کنید. اولین نینجوتسو Bloodsmoke نام دارد که با شکست دادن گنیچیرو در محیط Ashina Castle، آن را دریافت خواهید کرد. دومین نینجوتسو Puppeteer نام دارد که پس از شکست دادن Folding Screen Monkey، در اختیارتان قرار داده می‌شود. آخرین نینجوتسو روند مخصوص به‌ خودش را دارد. برای کسب Bestowal در ابتدا باید باس Guardian Ape را شکست دهید. سپس در داستان پیشروی کنید تا برای دومین بار با سرپنت (مار) بزرگ بازی مواجه شوید. پس از پشت سر گذاشتن این سرپنت، به منطقه‌ای می‌رسید که یک بار دیگر باید Guardian Ape را این بار در حالت بدون سر شکست بدهید. پس از شکست دادن‌اش، سومین نیجوتسو بازی را هم کسب خواهید کرد.


* Peak Physical Strength

توضیح: نوار سلامت و پاسچر خود را تا آخرین سطح ممکن ارتقا دهید؛

نوار سلامت و پاسچر رابطه‌ی مستقیمی دارند. به‌ عبارتی هر قدر که نوار سلامت شما افزایش پیدا کند، نوار پاسچر شما هم بیشتر و مقاوم‌تر می‌شود. برای افزایش این مورد باید مینی‌باس‌های بازی را از بین ببرید تا آیتمی به اسم Prayer Beeds را دریافت کنید. نکته‌ای که در این‌ میان بسیار مهم است و باعث می‌شود شما این تروفی و اچیومنت را از دست بدهید، این است که عوامل داستانی باعث می‌شوند دسترسی به‌ بعضی از مینی باس‌ها غیرممکن بشود و باس‌های جدیدی به‌ بازی اضافه شوند. از این‌ رو سعی کنید هر مینی‌باس را همان لحظه شکست دهید. برای مشاهده‌ی تمامی باس‌ها و مینی‌باس‌ها هم به‌تروفی و اچیومنت Man Without Equal مراجعه کنید. در مجموع ۴۰ عدد Prayer Beeds برای شما در نظر گرفته شده است که معادل ۱۰ بار ارتقای نوار سلامت است.


Ultimate Healing Gourd

توضیح: تمامی آیتم‌های Healing Gourd را کسب کنید؛

در جهان سکیرو ۹ آیتم برای این بخش در نظر گرفته شده است که بازیکنان با پیدا کردن هر کدام، می‌توانند به شخصیت اِما مراجعه کنند و Healing Gourd را ارتقا دهند. با مشاهده‌ی ویدیو پایین می‌توانید محل دقیق این ۹ آیتم را مشاهده کنید:

uKFwI


* Immortal Severance

توضیح: پایان Immortal Severance را مشاهده کنید؛

برای مشاهده‌ی پایان Immortal Severance تنها کافی است به کورو وفادار بمانید و بازی را تمام کنید. یادتان باشد که در پایان تنها Dragon’s Tears را به کورو بدهید (فراموش نکنید که فعالیت‌های مربوط‌ به سایر پایان‌ها را انجام ندهید).


* Purification

توضیح: پایان Purification را مشاهده کنید؛

تنها کافی است مراحل زیر را پس از انتخاب گزینه وفادار ماندن به کورو انجام بدهید:

 • پس از شکست دادن Owl از طریق پشت بام و دودهای بنفش رنگ، نزدیک محل شخصیت ایشین شوید و مخفیانه به‌ صحبت‌هایش با اِما گوش دهید
 • سپس وارد اتاق کورو شوید و به‌صورت مخفیانه به‌ صحبت‌های وی گوش دهید
 • از طریق بت‌های بازی استراحت کنید و به‌ طبقه‌ی بالا بروید و در مورد کورو با اِما صحبت کنید. در قسمتی از صحبت‌ها گزینه‌ی موافقت با اِما را انتخاب کنید
 • مجددا استراحت کنید و یک بار دیگر با اِما صحبت کنید
 • به بت منطقه Old Grave سفر کنید و سپس راه سمت چپ را پیش بگیرید و با شخصیت اما صحبت کنید
 • به‌ محل مجسمه‌ساز (Sculptor) برگردید و از پشت ساختمان صحبت‌های‌شان را گوش دهید
 • اِما را متقاعد کنید و یک زنگوله را دریافت خواهید کرد که می‌توانید از طریق مجسمه بودا (مجسمه‌ای که از طریق آن وارد Hirata Estate شدید) از آن استفاده کنید
 • به محلی بروید که لیدی باترفلای در آن قرار داشت
 • حال باید با Owl مبارزه کنید و او را شکست دهید
 • در خط داستانی بازی پیشروی کنید و بازی را به‌ سرانجام برسانید

در این‌ میان به این نکته اشاره کنم که اگر شخصیت ایشین در اتاقش نبود، آن‌ قدر با کورو صحبت کنید که دیگر حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد.


* Dragon’s Homecoming

توضیح: پایان Return را مشاهده کنید؛

ریترن را می‌توان پایان واقعی بازی Sekiro: Shadows Die Twice دانست و مهم‌ترین نکته، این است که تمامی مراحل ویدیو پایین را تا قبل از شکست دادن Divine Dragon، انجام بدهید.

EvsaT


* Shura

توضیح: پایان Shura را مشاهده کنید؛

شورا سریع‌ترین پایان بازی Sekiro: Shadows Die Twice به‌ حساب می‌آید. در بخشی از داستان پس از برگشتن به Ashina Castle، متوجه می‌شوید که Owl روی پشت‌ بام منتظر شما است. به‌ جای وفادار بودن به کورو، این بار گزینه‌ی وفادار ماندن به Owl را انتخاب کنید.


* Sword Saint, Isshin Ashina

توضیح: Sword Saint Isshin Ashina را شکست دهید؛

این باس فایت را در حالتی از دست خواهید داد که پایان شورا را انتخاب کنید.


Master of the Arts

توضیح: یکی از شیوه‌های مبارزه‌ای را تا آخرین بخش خریداری کنید؛

در واقع برای این تروفی و اچیومنت باید آخرین مهارت یکی از شیوه‌های مبارزه‌ای را خریداری کنید و نیازی نیست که تمامی مهارت‌های یک شیوه را بخرید. از این‌ رو ازطریق درخت‌ مهارت‌ها به‌ سراغ شیوه مبارزه‌ای Ashina Arts بروید. سپس مهارت‌هایی را بخرید که آخرین مهارت را در دسترس‌تان قرار می‌دهد.


Lazuline Upgrade

توضیح: از آیتم Lapis Lazuli استفاده کنید تا یکی از ابزارهای دست مصنوعی‌تان را تا آخرین حد ممکن ارتقا دهید؛

Lapis Lazuli یکی از اصلی‌ترین آیتم‌هایی است که برای ارتقای ابزارهای دست مصنوعی‌تان به‌ آن احتیاج پیدا می‌کنید. برای دریافت سری این تروفی و اچیومنت به‌ تمامی ابزارها نیاز دارید، زیرا رسیدن به‌ سطح بعدی یک ابزار، در گروی ارتقای سایر ابزارها است. از این‌ رو پس از پیدا کردن تمامی ابزارها، از اینجا می‌توانید محل دقیق آیتم ذکر شده را مشاهده کنید که ۶ عدد از آن در جهان سکیرو قرار داده شده است.


Revered Blade

توضیح: شمشیر کوسابیمارو را از کورو دریافت کنید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار کسب خواهید کرد.


Shinobi Prosthetic

توضیح: بازوی مصنوعی شینوبی را دریافت کنید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار دریافت خواهید کرد.


Memorial Mob

توضیح: فروشنده Memorial Mob را پیدا کنید؛

با مشاهده‌ی ویدیو پایین، می‌توانید فروشنده Memorial Mob را پیدا کنید که محل آن در اوایل بازی قرار دارد.

YmFM0


Resurrection

توضیح: برای اولین‌ بار از طریق ویژگی ریزورکشن به‌ زندگی باز گردید؛

ریزورکشن ویژگی است که بازیکنان از طریق آن می‌توانند خود را زنده کنند. زمانی‌ که برای اولین‌ بار از این ویژگی استفاده کنید، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Gyoubu Masataka Oniwa

توضیح: گیوبو ماساتاکا اونیوا را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار دریافت خواهید کرد.


The Phantom Lady Butterfly

توضیح: لیدی باترفلای را کشست دهید؛

برای شکست دادن لیدی باترفلای ابتدا باید شخصیت اینوسکه و مادرش را ملاقات کرده باشید (درست قبل از رسیدن به غول زنجیر شده، این دو شخص را پیدا خواهید کرد). مادر اینوسکه به‌ شما یک زنگوله می‌دهد که می‌توانید در کنار مجسمه بودا واقع در هاب بازی برای ورود به Hirata Estate استفاده کنید.


Genichiro Ashina

توضیح: گنیچیرو آشینا را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار کسب خواهید کرد.


Guardian Ape

توضیح: گاردین ایپ را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار دریافت خواهید کرد.


Guardian Ape Immortality Severed

توضیح: از مورتال بلید استفاده کنید تا گاردین ایپ نامیرا را شکست دهید؛

پس از اینکه گاردین ایپ را شکست دادید، در جریان پیشروی در خط داستانی باید از منطقی Ashina Depth عبور کنید. پس از اینکه محیط سمی این بخش را پشت سر گذاشتید، یک بار دیگر با گاردین ایپ، این بار در حالت بدون سر مواجه می‌شوید که باید او را شکست دهید.


Folding Screen Monkeys

توضیح: فولدینگ اسکرین مانکیز را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار کسب خواهید کرد.


* Great Shinobi – Owl

توضیح: Owl – شیونبی بزرگ را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار دریافت خواهید کرد. اگر پایان شورا را انتخاب کنید، این تروفی و اچیومنت را از دست خواهید داد.


* Father Surpassed

توضیح: Owl – شینوبی بزرگ را در Hirata Estate شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار کسب خواهید کرد. اگر پایان شورا را انتخاب کنید، این تروفی و اچیومنت را از دست خواهید داد.


* Corrupted Monk

توضیح: Corrupted Monk را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار دریافت خواهید کرد. اگر پایان شورا را انتخاب کنید، این تروفی و اچیومنت را از دست خواهید داد. این باس فایت با باس فایت منطقه Ashina Depths متفاوت است. با Corrupted Monk اصلی در منطقه‌ی Fountainhead Palace مبارزه خواهید کرد.


* Gracious Gift of Tears

توضیح: دیواین دراگون را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار کسب خواهید کرد. اگر پایان شورا را انتخاب کنید، این تروفی و اچیومنت را از دست خواهید داد.


* Isshin Ashina

توضیح: ایشین آشینا را شکست دهید؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را به‌ صورت خودکار دریافت خواهید کرد. برای دریافت این تروفی و اچیومنت حتما باید پایان شورا را انتخاب کرده باشید.


 

* Demon of Hatred

توضیح: Demon of Hatred را شکست دهید؛

Demon of Hatred یکی از باس‌های فرعی بازی Sekiro: Shadows Die Twice به‌ حساب می‌آید و می‌توانید او را در فاز آخر داستان و پس از شکست دادن دیواین دراگون، از بین ببرید. یادتان باشد که پایان شورا باعث از دست رفتن این تروفی و اچیومنت می‌شود. به‌ طور دقیق‌تر، Demon of Hatred دقیقا در محلی قرار دارد که گیوبو ماساتاکا اونیوا را شکست دادید.


* Great Serpent

توضیح: سرپنت بزرگ را شکست دهید؛

سرپنت بزرگ هم یکی دیگر از باس‌های فرعی بازی است که راه رسیدن به آن ازطریق یکی از نینجوتسوهای بازی است. در ویدیو پایین می‌توانید نحوه رسیدن به محیط سرپنت بزرگ و کشتن او را مشاهده کنید:

ZeBKi


* Great Colored Carp

توضیح: Great Colored Carp را شکست دهید؛

برای کشتن این ماهی بزرگ باید کارهای مختلفی را انجام بدهید. همچنین پایان شورا مانع از کسب این تروفی و اچیومنت می‌شود. برای نحوه‌ی کشتن Great Colored Carp ویدیو پایین را مشاهده کنید.:

3vf4i

منبع :

POWERPYX

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,