به تازگی گروهی از هکر های کار کشته موسوم به Shadow Brokers اقدام به افشای اطلاعات و ابزار هایی کرده اند که در گذشته NSA به واسطه آن ها به سیستم کاربران و اشخاص مورد نظر نفوذ می کرده اند. گفته می شود این مجموعه ابزار کارایی فوق العاده بالایی برای گذر از سد امنیتی موجود در سیستم های قربانیان از خود نشان داده اند و حتی سیستم های دارای امنیت بالا مدت کمی در برابر این ابزار مقاوم بوده اند. با ما در وینفون همراه باشید.

خوشبختانه ابزار های منتشر شده بیشتر برای نسخه های قبلی ویندوز به کاربرده می شدند و در حال حاضر بر روی ویندوز ۱۰ کاربردی نخواهند داشت. گفتنی است این ابزار در نسخه های مختلف ویندوز از جمله XP، ویندوز ۷، نسخه های ۸ و ۸.۱ ویندوز و ویندوز سرور ۲۰۱۲ نیز قابل استفاده هستند. در این بین شرکت مایکروسافت توانسته با ارائه به روز رسانی های متعدد حفره های امنیتی که هکر ها را قادر به نفوذ به سیستم ها می ساخته تا حدود بسیار زیادی رفع کند. همچنین سخنگوی این شرکت اعلام کرد تیم توسعه دهنده پیوسته در حال انجام آزمایش های متعدد و بررسی های گوناگون برای یافتن حفره های دیگر هستند تا بتوانند قبل از بروز هر گونه فعالیت هکر ها اقدام به انتشار بسته های به روز رسانی امنیتی مورد نیاز کنند.

منبع :

MSPU

 • شنبه 26 فروردین 1396 20:33
 • 4 نظر
 • علیرضا عنادی
 • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
eh.sa.s
پاسخ دهید شنبه 26 فروردین 1396

تلگرام پریوو آپدیت شد، بدون هیچ تغییر، کاش مکالمه صوتی را زودتر برای ویندوزفون اضافه می کرد، گور پدرش بقیه امکانات هنگروید و ios را نخواستیم حالا حالا ها ازش… والا !

  FarHaD
  پاسخ دهید شنبه 26 فروردین 1396

  برای ارسال عکس گالری اضافه شده

  FarHaD
  پاسخ دهید شنبه 26 فروردین 1396

  پیش نمایش استیکر هم اضافه شده

matin
پاسخ دهید شنبه 26 فروردین 1396

استور گوشی اپدیت شد با تغییر ظاهری در قسمت دانلود و اپدیت نرم افزار ها سرعت دانلود هم نشون میده الان
حلقه ی فست ۱۰۵۶۳

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,