به تازگی شرکت اسکوار انیکس (Square Enix) و استدیو Eidos Motréal به تازگی دو تریلر جدید از عنوان Shadow of Tomb Raider را منتشر کرده‌اند.

اولین تریلر منتشر شده از این عنوان تبلیغات تلویزیونی از عنوان Shadow of Tomb Raider است که در آن قسمت هایی از سبک گیم پلی و داستان بازی نشان داده شده است و در قالب یک تبلیغ تلویزیونی منتشر شده است.  در ادامه می‌توانید تبلیغات تلویزیونی عنوان Shadow of Tomb Raider را مشاهده کنید.

اما ویدئو دیگری نیز از این عنوان منتشر شده است که در آن گیم پلی‌کوتاهی از این عنوان را مشاهده خواهید کرد. در این ویدئو بخش‌ هایی از چالش‌های مقبره (Challenge Tombs) و معماهای این عنوان به نمایش گذاشته شده است. در ادامه می‌توانید جدیدترین ویدئو گیم‌پلی عنوان Shadow of Tomb Raider را مشاهده کنید.

 در ادامه توضیحات سازندگان را در خصوص تریلر گیم پلی منتشرشده می‌خوانید:

نگاهی به چالش ‌های مقبره‌ گسترده این عنوان داشته باشید که هر کدام وحشتناک‌تر از دیگری است. مهارت ‌های لارا کرافت (شخصیت اصلی این مجموعه) از طریق معما های بی‌رحمانه و پیچیده به آزمایش گذاشته می‌شود.

به پایان رساندن عنوان Shadow of the Tomb Raider و کامل کردن چالش ‌های آن در طول ماجراجویی ها تازه اول کار است زیرا حالت New Game Plus این عنوان ویژگی ‌هایی را ارائه می‌دهد که در تجربه اول شما از بازی، در دسترس نخواهند بود:

در حالت جدید New Game Plus، دستاورد های شما به تجربه مجددتان از کمپین بازی منتقل خواهد شد. این دستاورد ها شامل موارد زیر می‌شود:

  • تمام مهارت‌ های کسب ‌شده
  • سلاح‌ ها
  • لباس‌ها
  • تجهیزات ارتقایافته
  • ابزارها

حالت New Game Plus همچنین سه مسیر جدید را آزاد می‌کند که لارا کرافت می‌تواند در آن‌ ها خود را به یک استاد بزرگ  تبدیل کند. مسیر منحصر به فرد خود را بر اساس سبک بازی خود انتخاب کنید. مسیر های این عنوان در ادامه  به صورت مفصل توضیح داده شده است.

مسیر مار

گیم‌پلی شما با تاکید بر مخفی‌کاری و گریز دنبال می‌شود. دشمنان خود را یکی پس از دیگری از پای درآورید. از صدا و تله برای ایجاد آشفتگی در میان دشمنان خود استفاده کنید. استتار به شما اجازه می‌دهد که به دشمنان خود آسیب وارد کرده و دوباره به میان سایه‌ها بازگردید. این تنها روشی است که در این مسیر کمک خواد کرد.

مسیر جگوار

گیم‌پلی شما با تاکید بر شکار و مبارزه دنبال می‌شود. با یک بی‌ رحمی بی حد و حصر به دشمنان خود حمله کنید. چابکی و جسارت شما در مبارزات نزدیک، دشمنان را درمانده می‌کند، برو جلو و بجنگ.

مسیر عقاب

گیم‌پلی شما با تاکید بر گشت و گذار و یافتن منابع دنبال می‌شود. دشمنان خود را از مسافتی دور شناسایی کرده و برای حمله بعدی خود برنامه‌ریزی کنید. به سادگی جابجا شده و از مسافتی دور به دشمنان خود حمله کنید. به محض نزدیک شدن شکار خواهید شد مانند عقابی از دور دشمنان خود را از پا در بیاورید.

همچنین اخیرا تریلری ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌ پلی این عنوان با بکارگیر تکنولوژی RTX را منتشر شده است. همچنین تریلری دیگر از بازی بازی‌بازان را به باهوش بودن دعوت می‌کند.

عنوان ماجراجویی مورد انتظار Shadow of the Tomb Raider در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ماه مصادف با ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلای برای کنسول های ایکس‌ باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌ های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.
نظر شما در مورد عنوان جدید مجموعه Tomb Raider چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,