چالش مقبره Tree of Life با پیش روی شما در بازی و دسترسی به منطقه Mission of San Juan، پیدا خواهد شد. داخل شدن به مقبره و پیشروی تا نقطه‌ای مشخص در آن، نسبتا مستقیم و رو به جلو است چرا که معماها از همان ابتدا ظاهر نخواهند شد.

نکته: در طول مسیر دشمنان Yaaxil ظاهر خواهند شد که باید آن‌ها را از میان بردارید.

  • در این چالش مقبره شما در نهایت به نقطه‌ای می‌رسید که یک سکوی معلق وجود دارد و نمی‌توانید به آن دست یابید. با استفاده از یک تیر آتشی، گاز قابل اشتعال سبز رنگ را مشتعل کنید. انفجار باعث می‌شود که سکو شروع به حرکت کند.
  • با نزدیک شدن سکو به سمت شما، بر روی آن بپرید.
  • در راه به یک سه راهی بر می‌خورید که باید راه سمت چپ را انتخاب کنید. در پایین این راه شما باید از تبرتان بر روی مکانیزمی که روی سنگ قرار دارد استفاده کنید تا گاز قابل اشتعال آزاد شود.
  • بعد از این که این کار را انجام دادید، دوباره به سه‌راهی بازگشته و این بار به راست بروید. حال گاز را مشتعل کنید و بر روی سکویی که در حال نوسان است بپرید؛ این نوسان به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از پرش، به سمت مقابل بروید.
  • مسیر را ادامه دهید تا به نقطه‌ای برسید که یک سکوی آویزان متصل به طناب را در سمت راست صفحه مشاهده می‌کنید. یک سکوی آویزان دیگر را نیز که رها شده است مشهده خواهید کرد. به سکوی اول بروید و طناب را ببرید تا سکو آزادانه شروع به تاب خوردن کند.
  • به عقب رفته و از grapple-swing برای پرش به سکوهای دیگ استفاده کنید. از لبه بالایی خود بالا رفته از تبرتان بر روی مکانیزم استفاده کنید تا گاز بیشتری آزاد شود. دوباره به سکوی اول باز گردید و از آنجا گاز رها شده را مشتعل کنید. سکو تا نقطه‌ای بالا می‌رود که در آن می‌توانید به لبه مرتفع‌تر پرش کنید.
  • حال به آخرین بخش پازل می‌رسید. دوباره دو سکوی معلق را مشاهده می‌کنید که یکی از آن‌ها با طناب نگه داشته شده است. شما در بخش سمت راست صفحه متوجه دیواری خواهید شد که می‌توانید از آن بالا بروید ولی مسیر آن با گاز مسدود شده است. گاز را مشتعل کنید و از تبرتان برای بالا رفتن از دیوار استفاده کنید.

  • طنابی که به سکو متصل است را قطع کنید و مسیر را دنبال کنید تا جایی که به یک مکانیزم برای رها کردن گاز بیشتر دست یابید.
  • از اینجا، بر روی نزدیک‌ترین سکو به گاز پرش و از grapple-swing برای پرش بر روی سکوی دیگر استفاده کنید. در حالی که بر روی این پلتفرم قرار دارید، گاز را با استفاده از یک تیر آتشین مشتعل کنید. در اینجا، هر دو سکو سقوط خواهند کرد ولی شما قادر خواهید بود که به منطقه پایین‌تر پرش کنید و سپس دوباره به جایی که اولین بار این دو سکو را مشاهده کردید، برگردید.
  • اینجا جایی است که باید به مسیر سمت چپ خود رفته و مسیر پرتو را تا رسیدن به سمت دیگر دنبال کنید.

حال به محض تعامل شما با سنگ یکپارچه، چالش مقبره کامل می‌شود. مهارتی تحت عنوان Kinich Ahau’s Boon برای شما آزاد می‌شود که به موجب آن سلامتی شما هنگامی که نزدیک به مرگ باشید، بازیابی می‌شود.

فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد بازی به اشتراک گذارید. جهت آشنایی بیشتر با بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را در این آدرس مطالعه کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

277 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,