به نظر می‌رسد که در عنوان جدید Shadow of the Tomb Raider لارا کرافت با دشمنان مرگبار زیادی رو به رو خواهد شد. تریلر جدیدی که امروز برایتان آماده کرده‌ایم هم به همین موضوع می‌پردازد.

امروز اسکوئر انیکس و ایدوس مونترال تریلر جدیدی از تازه‌ترین ماجراجویی لارا کرافت یعنی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر کرده‌اند که در انتهای این متن می‌توانید آن را مشاهده کنید. در حالی که به نظر می‌رسد برخی از خطراتی که در این بازی به سراغ لارا می‌آیند، از طرف خودش است، اما او باید با دشمنان مرگبار زیادی هم دست و پنجه نرم کند.

برای او حیات وحش چه در آب و چه در بیرون از آن یک مشکل بزرگ است. اما کار به این جا ختم نمی‌شود چرا که او باید با دشمنان انسانی خود هم رو به رو شود. سربازان Trinity از نیروهای به شدت تجهیز شده گرفته تا نیروهای ویژه با عینک‌های منحصر به فردشان، هستند که برای به دام انداختن لارا و به زحمت انداحتن وی آموزش‌های ویژه دیده‌اند و در مواقع حساس حسابی برای او مشکل به وجود خواهند کرد. همچنین همه ساکنین قبایل محلی نیز رفتار دوستانه‌ای نشان نخواهند داد.

شما می‌توانید این تریلر را در ادامه مشاهده کنید. همچنین از دیگر خبرهای مربوط به این بازی نیز می‌توان به مشخص شدن کیفیت اجرایی آن روی اکس‌باکس وان اکس اشاره کرد. علاوه بر این، سازندگان این بازی اعلام کردند که این بازی حالت New game plus mode نیز دریافت خواهد کرد تا بازی‌بازان بتوانند تجربه طولانی‌تری از این بازی داشته باشند. همچنین در این رابطه گفته شده که این حالت در شادو اف تومب رایدر متفاوت‌تر از بازی‌های دیگر خواهد بود که نظیرش را تا به حال ندیده‌اید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

شما می‌توانید Shadow of the Tomb Raider را تقریبا یک ماه دیگر یعنی ۲۳ شهریور ماه برابر با ۱۴ سپتامبر روی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. همچنین می‌توانید از هم‌اکنون این بازی را پیش خرید کنید تا بلافاصله پس از عرضه، آن را تجربه کنید.

منبع :

DUALSHOCKERS

752 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,