در جدیدترین اخبار مربوط به بازی، شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix)، سازند و ناشر بازی Shadow of the Tomb Raider اعلام کرد که جدیدترین چالش از سری چالش‌های مقبره (Challenge Tombs)، ماه نوامبر میلادی همراه با بسته گسترش دهنده The Forge در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد. با وینفون همراه باشید.

خب، بازی Shadow of the Tomb Raider که یکی از موردانتظارترین عناوین سال جاری بود، چندی پیش عرضه شد، اما متاسفانه با واکنش متوسط منتقدان و طرفداران رو به رو شد. هرچند جدیدترین نسخه از مجموعه Tomb Raider مشکلاتی داشت، اما Shadow of the Tomb Raider با چالش‌های Challenge Tomb مورد تحسین بسیاری قرار گرفت. حال، قرار است که با اولین بسته گسترش دهنده بازی Shadow of the Tomb Raider، با نام The Forge که در تاریخ 22 آبان (13 نوامبر) عرضه می‌شود، چالش‌های مقبره جدیدی را شاهد باشیم.

اسکوئر اینکس قبل از انتشار بازی، بسته گسترش دهنده The Forge را برای Shadow of the Tomb Raider معرفی کرد که در توضیحات این بسته این‌طور آمده: لارا کرافت وارد محیطی آتش فشانی به نام Forge of the Fallen Gods می‌شود تا پرده از راز Kuwaq Yaku بردارد. لارا در جریان ماجراجویی‌اش اطلاعاتی از میراث باستانی یک دوست را به دست خواهد آورد و با خطری جدی رو به‌ رو می‌شود. همچنین بسته گسترش دهنده The Forge چالش‌های مقبره جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد که به صورت تک‌نفره و مشارکتی انجام می‌شوند. افرادی که تمامی چالش‌های مقبره را کامل کنند، مهارت Grenadier، لباس Brocken و اسلحه Umbrage 3-80 را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

با این حال، این چندان هم آسان نیست. خطرات دیگر شامل دریچه‌های گاز فرار، دام‌های مختلف و گدازه ذکر شده در بالا می‌توانند جان لارا را تهدید به مرگ کنند. شایان ذکر است که در بخش co-op این بسته، می‌توان با ابی (Abby) به عنوان شخصیت ثانویه بازی کرد. پنج تا از هفت مسابقه چالش‌های مقبر، شخصیت‌های co-op با ماموریت‌های جانبی مختلف دارند و همه آن‌ها را می‌تواند در دو حالت جدید Time Attack و Score Attack کنترل کرد.

به عبارتی The Forge، اولین بسته گسترش دهنده از هفت DLC است که برای بازی Shadow of the Tomb Raider در نظر گرفته شده است و جدا از محتویات داستانی، چالش‌های مقبره جدیدی را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. The Forge برای دارندگان سیزن‌پس بازی Shadow of the Tomb Raider رایگان خواهد بود. مابقی بازیکنان باید آن را با قیمت 5 دلار به صورت جداگانه تهیه کنند یا سیزن‌پس بازی Shadow of the Tomb Raider را با قیمت 30 دلار خریداری کنند. لازم به ذکر است که برای دسترسی به هفتمین چالش‌ مقبر، بایستی سیزن‌پس بازی را داشته باشید.

بازی Shadow of the Tomb Raider در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. نظر شما در رابطه با چالش‌های مقبره چیست؟ افکار خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,