_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ عرضه Shenmue 3 مشخص شد

سرانجام تاریخ انتشار عنوانی که برای مدتی طولانی همه ما را منتظر گذاشته بود، اعلام شد. تاریخ انتشار آخرین نسخه از سری به یادماندنی Shenmue امروز در افتتاحیه رویداد Gamescome 2018 اعلام شد.

اخبار و آخرین اتفاقات از رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ که در شهر کلن آلمان جریان دارد، سریعا در حال انتشار است. فعلا خبرها از افتتاحیه این مراسم است و اولین کنفرانس که مربوط به شرکت مایکروسافت است، آغاز نشده است. با این حال سیل خبرهای متنوع از این رویداد در حال سرازیر شدن است. امروز صبح طی افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۱۸ از تاریخ انتشار عنوان Shenmue III رونمایی شد.

اگر از اعلام شدن تاریخ انتشار این بازی خوشحال شده‌اید، باید به شما بگویم که این خوشحالی شما زیاد طول نخواهد کشید چون هنوز یک سال تا این زمان فاصله داریم. تاریخ انتشار این بازی، ۵ مرداد ماه سال ۹۸ برابر با ۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی اعلام شده است. همچنین تریلر جدیدی هم به این منظور از این بازی منتشر شده که در انتهای این مطلب می‌توانید آن را مشاهده کنید.

نسخه سوم این سری به یادماندی که همه ما از آن روی کنسول Sega Dreamcast خاطره داریم، برای اولین بار در E3 2015 سر و کله‌اش پیدا شد. پس از آن کمپین کیک استارتر عظیمی برای آن به راه افتاد و پس از موفقیت و گذر از این مرحله، Deep Silver صبح امروز در افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ تاریخ انتشار این بازی را اعلام کرد. علاوه بر مشخص شدن تاریخ انتشار این بازی، تریلر جدیدی هم از این بازی منتشر شده که بخش‌هایی از آن را نشان می‌دهد و همانطور که گفته شد، شما می‌توانید این تریلر را در انتهای این متن مشاهده کنید. پس کسانی که به مدت یک دهه منتظر جدیدترین نسخه از سری خاطره انگیز Shenmue بوده‌اند، باید یک سال دیگر هم برای تجربه این بازی صبر کنند اما همین که از تاریخ عرضه آن مطلع شدند، خودش خبر بسیار خوبی است.

همانطور که گفته شد، Shenmue III در تاریخ ۵ مرداد ماه سال ۹۸ برابر با ۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی به دست کاربران رایانه‌ شخصی و پلی‌استیشن ۴ خواهد رسید. برای آن عده از افرادی که با صبر و حوصله منتظر عرضه این بازی هستند، این بهترین فرصت است تا بار دیگر سراغ نسخه‌های اول و دوم این سری بروند تا هم تجدید خاطره‌ای برایشان بشود و هم خودشان را برای نسخه سوم آماده کنند. همچنین کسانی هم که تا به حال به انجام این سری بپرداخته‌اند، می‌توانند با انجام نسخه اول و دوم این بازی، با داستان و پیشینه این سری آشنا شوند. Shenmue I و II هم‌اکنون برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم شاهد تریلر جدید نسخه سوم این بازی باشید.

منبع :

GAMENGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,