انتشار عنوان Shenmue 3، نسخه سوم مجموعه Shenmue  تا سال بعد به تاخیر خورد اما شرکت Sega به علاقمندان وطرفداران این فرصت را داده است تا نسخه ریمستر دو عنوان Shenmue 1 و Shenmue 2 را تا رسیدن نسخه سوم این مجموعه، تجربه کنند. به تازگی شرکت Sega تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است.

تریلر منتشر شده از دو عنوان مذکور بر روی یکی از نقاط قوت مجموعه Shenmue تمرکز دارد. این تریلر به تشابه مکان های درون بازی با مکان های واقعی خارج از آن می‌‍پردازد؛ برای مثال در این تریلر مکان های واقعی Yokosuka را با مکان های الهام گرفته شده از این شهر در این عنوان را به نمایش در ‌می‌آورد و همچنین الهام گیری فوق‌العاده گروه سازنده این عنوان از شهر Yu Suzuki را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

تریلر منتشر شده از این عنوان را شما می‌توانید در ادامه مشاهده کنید و ببینید که چقدر زیبا توسعه دهندگان این عنوان از شهر های ژا‍پنی الهام گرفته‌اند.

عناوین Shenmue I و Shenmue II Remastered درتاریخ 21 اگوست یعنی تنها یک ماه دیگربرای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و همچنین عنوان Shenmue 3 سال بعد برای کنسول های مذکور و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

به تازگی شرکت Sega که این دو عنوان ریمستر تمام داشته های نسخه های اصلی خود را دارا خواهند بود و همچنین با نرخ فریم 30 عرضه خواهند شد؛ همچنین اطلاعات جدیدی در مورد ‍پیشرفت های گرافیکی و جاذبه های نسخه سوم این عنوان نیز این شرکت اخباری را منتشر کرده است.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,