windows-10-2-2-800x553

این روز ها مایکروسافت به شدت مشغول توسعه ی بیلد های رد استون ۲ برای اعضای اینسایدر حلقه ی Fast و به روز رسانی های تجمعی برای کاربران به روز رسانی سالگرد می باشد. ولی حالا موضوع جالبی به چشم می خورد، طبق اطلاعات به دست آمده، این شرکت هنوز هم در حال آزمایش بیلد جدیدی برای شاخه ی Threshold ویندوز ۱۰ می باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

۱۰۵۸۶-۵۸۹-۱

حدود یک ماه قبل مایکروسات بیلد ۱۰۵۸۶.۵۴۵ را به عنوان یک به روز رسانی تجمعی برای تمام کاربران شاخه ی TH2 ویندوز ۱۰ عرضه کرد و حالا طبق اطلاعات ثبت شده در مرجع BuildFeed، مایکروسافت در حال انجام آزمایش های داخلی بر روی بیلد جدیدی برای این دسته، با شماره ی ۱۰۵۸۶.۵۸۹ می باشد.

این بیلد جدید، در تاریخ ۶ سپتامبر گرد آوری شده است و احتمالا به عنوان یک به روز رسانی تجمعی در دسترس اینسایدر ها و یا شاید تام کاربران این شاخه قرار خواهد گرفت.

۱۰۵۸۶-۵۸۹-۲

در حال حاضر ما هیچ اطلاعاتی از زمان عرضه ی این به روز رسانی و یا تغییرات و بهبود های صورت گرفته در آن نداریم، ولی انتظار می رود اگر در حین آزمایش داخلی مایکروسافت، مشکل خاص و چشمگیری در آن مشاهده نشود، به زودی در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل قرار خواهد گرفت.

موضوع جالب این است که مایکروسافت هنوز توسعه و بهبود این شاخه از ویندوز ۱۰ را کنار نگذاشته است. البته با توجه به این که هنوز برخی رایانه های شخصی و گوشی های ویندوزی (غیر لومیا) نتوانسته اند به طور رسمی به روز رسانی سالگرد را دریافت کنند، توسعه ی چنین بیلدی خیلی هم عجیب به نظر نمی آید.

منبع :

WINDOWSLATEST

1816 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mohsen yazdani
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

بعد هی بگین مایکی پشتیبانیش خوب نیست،والاااا

reza
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

خدا کنه بشه روی ۸۳۰ نصبش کرد چون شدیدا نیار به وی پی ان روی نت ایرانسل دارم.و توی رد استون هم نمیشه به وی پی ان وصل بشم(البته با نت ایرانسل مشکل داره)

KeikhosroHn
پاسخ دهید شنبه 19 شهریور 1395

من نمیدونم کی بیلد فست منتشر میشه ، این Action center گوشی منو کشت ، باید اون نوار پایین رو بگیرم بکشم بالا که بسته شه ، حالا شما فک کن گوشی ۶۴۰XL هست واقعا اذیت میکنه تو گوشی بزرگ.

محمد مهدی قلیان خلردی
پاسخ دهید یکشنبه 20 شهریور 1395

با سلام بنده گوشیم ۶۴۰ xl هستش بیلد ۱۰.۰.۱۴۳۹۳.۶۷ هستم. من با نرم افزار اول نتونستم برم با نرم افزار دوم یا همون windows phone power tools رفتم به زور تونستم نصبش کنم و موقع connect device این ارورو میده ۰x89731810. باید چیکار کنم؟؟؟
ممنون

هادی شریفی
پاسخ دهید یکشنبه 20 شهریور 1395

من بیلد ۱۰۵۸۶.۵۴۵ رو هنوز نتونستم بگیرم ، اینسایدر دسته preview هستم ، امکان این هست که من رو از اینسایدر بودن حذف کرده باشن یا نه ، چه جوری باید بفهمم که جزو این دسته هستم یانه

peynan
پاسخ دهید دوشنبه 21 شهریور 1395

سلام اقای شریفی منم ۱۳۲۰دارم اولش این بیلد نمیگرفت توی اینسایدر توقفو بزن بعد برو قسمت تنظیمات نصب این بیلدو میاره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,