hololens

یکی از محصولاتی که در کنفرانس اختصاصی مایکروسافت که دیروز برگزار شد، حضور پر رنگی داشت، مایکروسافت هالولنز بود. در رویداد دیروز مایکروسافت یک تجربه گیمینگ از هالولنز را به نمایش گذاشت و همچنین از یک کیت ابزاری جدید برای هالولنز رونمایی کرد که این کیت در فصل اول سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود.

قیمت این کیت ۳۰۰۰ دلار خواهد بود. هنوز نمیدانیم چه تعداد از این کیت تولید و عرضه خواهد شد، اما مایکروسافت همچنان باگروه خاصی برای توسعه آن در حال همکاری می باشد.

مایکروسافت هالولنز اولین دستگاهی است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با کیفیت بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند، با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما. هالوگرام ها با دنیای واقعی شما ترکیب خواهند شد و همه ی راه های جدید را برای ایجاد، ارتباط، کار و بازی بر روی شما خواهند گشود.

حال مایکروسافت در وب سایت مروبط به رویداد های مایکروسافت هالولنز از برگزاری رویداد هایی در ایلات متحده و کانادا خبر داده است که در این رویداد ها، توسعه دهندگان می توانند با تیم توسعه دهنده هالولنز ملاقات کنند و همچنین فرصت استفاده رو به رو شدن با مایکروسافت هالولنز را خواهند داشت. برای شرکت در این رویداد، توسعه دهندگان می توانند در وب سایت مربوط به رویداد های مایکروسافت هالولنز ثبت نام کنند.

منبع :

WMPOWERUSER

931 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴

اقا یکی لینک دانلود کنفرانس و بزاره با کیفیت عالی ممنون میشم

محمد
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴

یکی یگه میزارین یا نمیزارین یا نزاشته که بزارین خلاصه تکلیف مشخص شه
دمتون گرم ممنون

last night
💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴

خدایی این دکمه های نرم افزاری لومیاها خیلی رو مخه اصن نابودم کرد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام