به نظر می‌رسد که سازوکار اکس باکس لایو در آینده دستخوش تغییراتی خواهد شد. اخیرا مایک ایبارا پستی را منتشر کرده که در آن درباره‌ی برخی از تغییرات آتی اکس باکس لایو سخن گفته است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

براساس توضیحاتی که ایبارا ارائه کرده، در آینده‌ی نزدیک شهرت‌تان دیگر بر روی توانایی انجام بازی‌های آنلاین‌ تاثیر نخواهد گذاشت. اگر در یک محیط تعداد بسیاری از افراد اقدام به گزارش تخلفات شما کنند، بدون هیچگونه اما و اگری ورود‌تان به آن محیط مسدود خواهد شد. این بدان معناست که از این پس ممنوعیت دائمی حساب‌ها لغو خواهد شد زیرا اگر شما دائما توسط بازیکنان Ban  می‌شدید، دسترسی به تمام بازی‌های دیجیتالی‌تان را از دست می‌دادید. بنابراین از این پس شدت حملات علیه شما مهم نیست و هیچکس برای همیشه دسترسی‌اش به حساب کاربری مسدود نخواهد شد و هزاران دلار پول بی‌زبان و امتیازهای گیمینگ‌تان از بین نخواهد رفت.

البته اخبار خوب به همین محدود نمی‌شود. به نظر می‌رسد که به‌زودی کاربران قادر خواهند بود تا از پس همراه با ارائه‌ی به‌روزرسانی برای بازی‌ها، لیست تغییرات را نیز مشاهده کنند. مطمئنا این خبر برای آن‌دسته از افرادی که درباره‌ی لیست تغییرات انجام‌شده در هر به‌روزرسانی کنجکاو هستند، خبر بسیاری خوبی تلقی می‌شود.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. به نظر شما اعمال این دست از تغییرات بر روی شبکه‌ی اکس باکس لایو می‌تواند در ارائه‌ی تجربه‌ی گیمینگ مناسب تاثیر گذار باشد؟

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,