circular-force-

بازی های رقابتی در بین کاربران طرفداران خاص خود را دارد. شما هم اگر از طرفداران این بازی ها هستید و دوست دارید رکورد بزنید می توانید بازی  Circular Force را برای گوشی خود دانلود کنید. برای آشنایی بیشتر با این بازی در ادامه همراه وینفون باشید.

بازی  Circular Force یک بازی بسیار ساده است که در هر سه پلتفرم موبایل وجود دارد. این بازی به تازگی برای ویندوز فون توسط El Sergio Games ساخته شده است و در ابتدای حضور خود توجه کاربران را به سمت خود کشانده است.

Circular Force (1)        Circular Force (1)

در بازی Circular Force شما یک مربع دنباله دار دارید که به دور یک سیاره  مدور، می چرخد که نیروی گرانشی این سیاره اجازه نمی دهد این مربع از مسیر خود خارج شود. همچنین در مداری نزدیکتر به سیاره اورب ها در حال چرخیدن در مسیر چرخش سیاره است که شما باید با نگه داشتن دست بر روی سیاره نیروی جاذبه را بیشتر کنید تا مربع شما به سمت سیاره حرکت کند و اورب های بیشتری جمع آوری کنید. ولی در این بین اشیائی گیاهی شکل بر روی سیاره وجود دارد که اگر شما زیاد به سیاره نزدیک شوید به این اشیاء برخورد خواهید کرد و بازی دوباره شروع خواهد شد.

Circular Force (2)        Circular Force (2)

این بازی در عین سادگی بسیا مشکل است چرا که هر چه شما امتیاز بیشتری کسب کنید سرعت چرخش نیز بیشتر خواهد شد و این کار شما را سخت خواهد کرد.

شما چه امتیازی کسب کردید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 7.27 مگابایت
  • منتشر کننده : El Sergio Games
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : دارد
  • نسخه تحت iOS : دارد
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
dra30na
پاسخ دهید جمعه 9 بهمن 1394

سلام اقای خسروی، ی سوال داشتم
بازی شهرسازی افلاینی برای ویندوز فون هست؟
میشه معرفی کنید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,