_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

لانچ تریلر عنوان SINNER: Sacrifice for Redemption منتشر شد

در چند روز گذشته، تریلر هنگام عرضه عنوان SINNER: Sacrifice for Redemption شده است و این تریلر سعی دارد تا شما را ناامید و تسلیم کند.

عنوان SINNER: Sacrifice for Redemption استودیو Dark Star هفته‌ عرضه خواهد شد و به دست کاربران کنسول ها و رایانه های شخصی خواهد رسید و به همین مناسبت، استودیو دارک استار (Dark Star) تصمیم گرفته است تا تریلر هنگام عرضه‌ آن را منتشر کند. شما در ادامه می‌توانید تریلر هنگام عرضه این عنوان را مشاهده کنید. به نظر می‌رسد که این عنوان دارای مبارزات سخت و نفس‌گیری خواهد داشت.

همانطور که گفته شد این عنوان دارای مبارزات سخت و نفس‌گیری خواهد بود و منظور از این مبارزات، همان چالش‌ هایی است که در عنوان Dark Souls نیز تجربه کرده‌اید البته این عنوان شباهت های زیادی به مجموعه Dark Souls بخصوص اینکه این عنوان نیز دارای هشت باس‌ فایت منحصر به فرد خواهد بود؛ همانند مجموعه Dark Souls. اما هدف اصلی گیم‌پلی عنوانSINNER: Sacrifice for Redemption ، تسلیم کردن و ناامید کردن شما است. حال در این عنوان با شکست هر یک از هشت باس فایت منحصر به فرد، شما بخشی از انرژی خود را فدا خواهید کرد و یک قدرت شما یک سطح-پایین خواهد آمد. ظاهراً پادشاهی Cavanis درگیر  “توهین به مقدسات” بوده و این وظیفه‌ی آدام (Adam)، شخصیت اصلی این عنوان (شخصیت قابل بازی)، است که به رستگاری برسد و به کسانی که در حقشان ظلم کرده‌ است، کمک کند.

علاوه بر سلاح‌ های متفاوت و برخی آیتم‌ها که برای جبران میزان قدرت از دست رفته خود استفاده می‌شوند، عنوان SINNER: Sacrifice for Redemption  همچنین دارای چندین پایان نیز خواهد بود. البته لازم به ذکر است که پس از اتمام بخش داستانی این عنوان، شما می‌توانید چالش ‌های جدیدی را تجربه کنید و این چالش‌ها به لطف حالت های مختلف این عنوان به وجود آمده‌اند.

عنوان SINNER: Sacrifice for Redemption در تاریخ پنجشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۷ برابر با ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی برروی کنسول‌ های ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌ های شخصی منتشر خواهد شد.

تا بحال نسخه‌ای از مجموعه Dark Souls را تجربه کرده‌اید؟ آیا علاقه‌ای به این سبک از عناوین دارید؟ لطفا نظرات خود در مورد عنوان SINNER: Sacrifice for Redemption را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,