در حالی که مایکروسافت برای عرضه به‌روزرسانی ماهیانه وان نوت برای بهبود آن آماده می‌شود، کاربران اینسایدر آفیس می‌توانند زود تر از دیگران این نسخه جدید تر وان نوت که نسخه آن “17.8730.2008” است را دانلود کنند. آفیس اینسایدر ها با دریافت این نسخه پیش نمایشی وان نوت می‌توانند تغییرات عمده این نرم افزار را پیش از عرضه عمومی آن به صورت رسمی مشاهده کنند و تجربه ای زود هنگام تر از دیگران داشته باشند.

وان نوت، نرم افزار نوت برداری اصلی ویندوز 10، در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین نرم افزار های یادداشت برداری در تمامی پلتفرم هاست! این نرم افزار که در ویندوز موبایل از قابلیت کانینیوم پشتیبانی می‌کند و همچنین یونیورسال است در دیگر پلتفرم ها نیز، به رقیب جدی برای دیگر نرم افزار ها تبدیل شده است. البته، افرادی که از ویندوز 10 استفاده می‌کنند هم، به دلیل سینک شدن این نرم افزار از دیگر پلتفرم ها با وان نوت ویندوز 10 این اپلیکیشن را برای یادداشت برداری انتخاب می‌کنند.

این نسخه پیش نمایشی وان نوت تغییرات عمده ای برای تبلت ها داشته است. در این نسخه کاربران سرفس پرو و دیگر تبلت های ویندوزی که با قلم های خود یادداشت برداری می‌کنند شاهد کارایی بیشتری از این نرم افزار هستند.

چه مواردی جدید است؟

جست و جوی سریع: جست و جو بسیار سریع تر شده است! نتایج جست و جوی شما اکنون فورا به نمایش در می‌آیند هرچه سریع تر شما را به محل مورد نظر می‌برند.

شیب دهید تا سایه بردارد: از سرفیس پن خود برای ایجاد سایه قلم ها و طراحی ایده های خود استفاده کنید! قلم خود را خم کنید تا بتوانید سایه بکشید. درست همانند یک قلم واقعی!

به‌روزرسانی قبلی وان نوت درست چند روز قبل عرضه شد و هنوز احتمال عرضه یک به‌روزرسانی دیگر تا به روز رسانی ماهیانه نوامبر وجود دارد. به روز رسانی فعلی را نیز می‌توان از ویندوز استور دانلود کرد.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
zaryab
پاسخ دهید یکشنبه 21 آبان 1396

موندم چرا خط کشو اظافه نمیکنه به وان نوت؟ دقیقا اینجا خیلی نیاز نیستش!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,