مایکروسافت برای اولین بار در ماه جولای از قابلیت skip ahead برای اعضای اینسایدر حلقه فست رونمایی کرد که به آن ها اجازه می داد از شاخه اینسایدر فعلی جهش کنند و پیش از رسمی شدن شاخه فعلی، بتوانند بیلدهای pre release به روز رسانی بزرگ بعدی و همچنین نسخه های جدیدتر پیش نمایش برنامه های بومی مانند Groove، Mail و غیره را دریافت کنند. پس از گذشت مدت کوتاهی، مایکروسافت این گزینه را غیرفعال کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با این حال، به تازگی چندین منبع گزارش داده اند که اینسایدرهای به روزرسانی کریترز در حلقه release preview، در حال حاضر می توانند یک بار دیگر به شاخه به روزرسانی فال کریترز بروند.

برخی معتقدند که این موضوع نشان می دهد که زمان انتشار این به روز رسانی سیستم عامل نزدیک شده است و مایکروسافت قصد دارد تا نسخه ای که در چند هفته آینده صدها میلیون کاربر دریافت خواهند کرد را به طور گسترده تر آزمایش کند.

این ویژگی را می توانید در بخش Windows Insider Program در تنظیمات ویندوز خود پیدا کنید.

منبع :

MSPU

2224 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Saeed_777
پاسخ دهید یکشنبه 22 مرداد 1396

یعنی می تونیم الان عضو حلقه skip ahead بشیم؟

mrmas
پاسخ دهید یکشنبه 22 مرداد 1396

سلام خسته نباشید اقای زمانی . یه سوال قبلا گفته شده که برای موبایل توی شاخه Feature2 باقی میمونه ایا با اینسایدر شدن هم بیلدای همین شاخه رو دریافت میکنیم یا میشه بیلد های رد ۳ و ۴ رو هم روی موبایل دریافت کرد؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید یکشنبه 22 مرداد 1396

    سلام
    موبایل فعلا تنها شاخه Feature2 داره و از رد استون ۳ یا ۴ برای اون خبری نیست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,