مایکروسافت هنوز در تلاش است که یک تجربه‌ی جدید از اسکایپ یا اسکایپ v8 را با همان سطح عملکرد به عنوان تکرارهای قبلی این نرم‌افزار، به ارمغان بیاورد. در آخرین به‌روزرسانی این نرم‌افزار برای اینسایدرها بر روی دسکتاپ، توانایی مشاهده‌ی همزمان چت‌ و لیست مکالمه در حین تماس را در اختیار شما قرار می‌دهد. 

درواقع زمانی که شما در حال تماس هستید، اکنون پنل چت برای مکالمه به سمت راست صفحه منتقل شده است و در سمت چپ صفحه لیست مکالمه‌ها نمایش داده می‌شود. علاوه بر این پنل چت در یک تماس می‌تواند متناسب با ترجیحات شما تغییر کند. همچنین به عنوان یک نتیجه از حرکت دکمه پنل چت به سمت راست، قابلیت snapshot تماس به سمت چپ صفحه نمایش منتقل شده است.

در حال حاضر اسکایپ کلاسیک به کاربران اجازه می‌دهد تا فهرست مکالمه و مخاطیبن خود را در طول یک تماس مشاهده کنند، در واقع مکان بخش تماس و چت به صورت عمودی تجزیه شده است. اگر این یکی از محدودیت‌هایی بود که شما را از دریافت آخرین نسخه این نرم‌افزار نگه داشته است، ممکن است این ویژگی برای شما خوب باشد. اگر از اسکایپ روی دستگاه‌های تلفن همراه استفاده می‌کنید، اخیرا در تجربه‌ی تماس آن نیز تغییراتی مشاهده می‌شود.

مایکروسافت به طور مداوم دارای پیشرفت‌هایی برای اسکایپ بوده است، که از جمله‌ آن‌ها می‌توان به شکلک‌های جدید قابل تنظیم اشاره کرد. اگر شما علاقه‌مند به استفاده از نرم‌افزار اسکایپ بر روی ویندوز یا macOS هستید، می‌توانید آن را دانلود کنید و یا در نسخه ویندوز 10 از طریق فروشگاه مایکروسافت آن را دریافت کنید. برای دریافت بیلدهای اینسایدر باید به تنظیمات نرم‌افزار بروید، اما در آینده‌ی نزدیک این ویژگی جدید برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود.

منبع :

NEOWIN

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,