طی اقدامی که پیش از این اطلاع رسانی شده بود و منتظر آن بودیم، مایکروسافت در نظر دارد تا در تاریخ اول جولای اپلیکیشن اسکایپ را بر روی پلتفرم های قدیمی بازنشسته کند. برای آگاهی از جزییات با ما همراه باشید.

مایکروسافت مدتی است که به کاربرانی اسکایپ در ویندوزفون ۸ و ۸.۱ و همین طور ویندوز RT و حتی اسکایپ بر روی تلویزیون و کاربران اپلیکیشن Messaging ویندوز ۱۰ موبایل یادآوری هایی مبنی بر قطع این سرویس در این پلتفرم ها ارسال می کند.

کاربرانی که از این اپلیکیشن در پلتفرم های قدیمی استفاده می کنند، این پیغام را دریافت کرده اند:

ما متوجه شده ایم که شما در حال حاضر و یا مدتی قبل از اسکایپ بر روی ویندوزفون ۸، ویندوزفون ۸.۱، اپلیکیشن Messaging ویندوز ۱۰ موبایل، ویندوز RT و یا یک تلویزیون استفاده می کنید، متاسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که ما به زودی نسخه های مذکور اسکایپ را بازنشسته خواهیم کرد. بنابراین پس تاریخ اول جولای ۲۰۱۷ قادر به ورود در این نسخه های ذکر شده اسکایپ نخواهید بود.

طرح بازنشستگی این نسخه های اسکایپ مدت ها قبل برنامه ریزی و اطلاع رسانی شده بود، اما در این پیغام ما برای اولین بار زمان دقیقی برای قطع فعالیت این پیام رسان در این پلتفرم ها مشاهده می کنیم.

اگر شما از اسکایپ در پلتفرم های یاد شده استفاده می کنید، پس از تاریخ اول جولای می توانید از نسخه تحت وب این اپلیکیشن استفاده کنید، و البته گر کاربر ویندوز فون ۸.۱ هستید بهتر است به ویندوز ۱۰ موبایل مهاجرت کنید، به ویژه آنکه اسکایپ یونیورسال در ویندوز ۱۰ تجربه ای بسیار سریع و بهینه را فراهم آورده است.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,