angry-birds-composite

نرم افزار اسکایپ که در حال حاضر یکی از محبوب ترین نرم افزارهای پیام رسان در تمامی سیستم عامل هاست از پشتیبانی خوبی از سوی مایکروسافت برخوردار است، و روز گذشته مایکروسافت موجی های جدیدی را به این نرم افزار اضافه کرده و تمامی کاربران در مک، ویندوز، اندروید و iOS می توانند از این موجی های جذاب در هنگام کار با اسکایپ استفاده کنند. 

موجی ها، کلیپ های کوتاه از سریال ها و فیلم های محبوب هستند که شما می توانید مستقیما آن ها را در اسکایپ استفاده کنید. زمانی که کلمه ها نمی توانند حالات شما، همچون خندیدن (هاهاها) یا خمیازه را شرح دهند، موجی ها به کمک شما می آیند. همچنین شما می توانید این موجی ها را بر اساس فیلم یا حالتی که مد نظر شما هستند مرتب کرده، پیش نمایش آن ها را ببینید و سپس آن ها را به درون چت بفرستید تا به جای شما صحبت کنند.

۲۷۸۸۱_les-oiseaux-d-angry-birds-font-leur-nid-sur-skype

مایکروسافت همچنین گفته است که کاربران می توانند از این موجی ها در نسخه تحت وب نیز استفاده کنند و در رابطه با آن ها گفته است که این موجی ها بسیار زیبا و کارتونی طراحی شده اند و برای تمامی کاربران این نرم افزار در تمامی پلتفرم ها عرضه شده اند کاربران برای استفاده از آن ها باید به صفحه Angry Birds در بخش موجی ها رفته و تمامی کاراکترهای پرندگان خشمگین را در آن جا مشاهده کنند.

مایکروسافت همچنین قول داده است که در هفته آینده موجی های بیشتری را مربوط به Angry Birds در اسکایپ قرار دهد و کاربران را سوپرایز خواهد کرد. آیا شما از این موجی ها استفاده کرده اید؟

منبع :

MSPOWERUSER

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امیر رضا
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

شخصیت های angry birds که از جنگ ویتنام برگشته و موجی شده اند.
آرزوی سلامتی دارم

MrAshkan
پاسخ دهید چهارشنبه 31 فروردین 1395

من پیداشون نکردم 😐 واسه همه پلتفرم ها ؟ واقعا؟ مطمئن؟ 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,