group-me

مانند بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های اسکایپ، GroupMe هم یکی دیگر از چیزهایی بود که گویا تنها برای تست و آزمایش شدن برای ویندوز فون منتشر شده بود، چراکه پس مدتی، نسخه ای کامل تر از آن برای دیگر پلتفرم ها منتشر شد! شاید احساس کنید ویندوز فون تبدیل به یک موش آزمایشگاهش شده و کاربرد دیگری ندارد، اما ادغام اسکایپ در بطن سیستم عامل، از آن دسته چیزهایی بود که فکرش را نکرده بودیم.

در نگاه اول به نظر می رسد مایکروسافت خودش هم ویندوز فون را جدی نگرفته و دیگران حق دارند هر چیزی که می خواهند در مورد این سیستم عامل بگویند. اما منطقی تر این است که فکر کنیم، ویندوز فون فرصتی بود که مایکروسافت دنیای موبایل را نیز برای اولین بار تجربه کند. به هر حال این کمپانی برترین کمپانی نرم افزاری جهان بوده و این بر کسی پوشیده نیست، پس اگر تصور کنیم که مایکروسافت نمی تواند یا نمی خواهد که پلتفرم موبایل درست و حسابی را ایجاد کند، نادرست بوده و احتمالا بر خواسته از صبر خارج از حدیست که همگی به پای این سیستم عامل هزینه کرده ایم.

ویندوز فون فرصتی بود که مایکروسافت خود و توانایی هایش را بسنجد، ناگفته نماند که کاربران هم در زنده ماندن این سیستم عامل نقش به سزایی داشته اند، اکنون امید آن می رود که هر چه در ویندوز فون کاشتیم را در ویندوز ۱۰ موبایل برداشت کنیم. فیدبک ها، پیشنهادات، گزارش خطاها، همگی به سان شخم و بذر کاری و آب یاری بودند! امیدواریم باد زمستانی به زراعتمان چشم ندوخته باشد! بسیاری از شما عزیزان با نظرات خود نشان می دهید که چقدر این سیستم عامل را دوست دارید و ما هم دیده ایم کاربرانی را که صد ها فیدبک و گزارش برای مایکروسافت ارسال کرده اند. خلاصه به نظر می رسد مایکروسافت هم از خواب غفلت بیدار شده و با تجربه ای که از سال های گذشته در تعامل با ویندوز فون کسب کرده، اکنون آماده یک شروع جدید و صد البته بهتر و قابل قبول تر است، شاید بسیاری ویندوز ۱۰ موبایل را تنها یک بهبود برای ویندوز فون تلقی کنند، اما قطعا اینطور نیست. با توجه اخبار و دیده ها و شنیده هایمان، اکنون ویندوز ۱۰ موبایل، هیچ چیزی کمتر از رقبایش ندارد، و اکنون که به یک نقطه برابر رسیده، از این پس مایکروسافت هم ابتکار عمل بیشتری خواهد داشت، خوشبختانه استور هم هر روز بهتر و بهتر می شود و می توان کاملا روی آینده آن امیدوار بود.

بگذریم. تیم اسکایپ هم گویا جدی تر و مصمم تر، به جان ویندوز ۱۰ موبایل افتاده تا عوض کم کاری هایش را یک جا برای ویندوز ۱۰ موبایل جبران کند. ادغام این پیام رسان در بطن سیستم عامل یکی از برتری های ویندوز ۱۰ موبایل در مقابل رقبا خواهد بود، شاید فعلا اینطور به نظر نرسد اما روز های آینده این ادعا را ثابت خواهند کرد. اپلیکیشن GroupMe در نسخه جدید خود بسیار سریع تر و لذت بخش تر شده است. طراحی و رابط کاربری اپلیکیشن بهتر و اصولی تر شده اند و عناصر با توجه به اندازه صفحه نمایش، مقیاس پذیر شده اند. باید بدانید که این اپلیکیشن در حالی که یونیورسال است، اما به خاطر استفاده های موبایلی ای که دارد برای ویندوز دسکتاپ قابل نصب نیست.

با این اپلیکیشن می توانید همیشه با دوستان و خانواده و همکاران و هر جمعی که مایلید در ارتباط باشید. سازندگان وعده ویژگی های بسیاری را برای روز های آینده داده اند، کما اینکه در ورژن کنونی نیز ویژگی های جالب بسیاری به چشم می خورند. می توانید با استفاده از لینک های انتهایی، این اپلیکیشن را دانلود کنید. قطعا استفاده از آن برایتان تجربه شیرینی خواهد بود. امیدواریم از آن لذت ببرید.

چه نظری در مورد این اپلیکیشن دارید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم: 13 مگابایت
  • سازنده: تیم اسکایپ
  • نسخه تحت IOS: بله
  • نسخه تحت اندروید: بله
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
جواد رنجبر
پاسخ دهید یکشنبه 25 آبان 1394

آقا رضا راستشو بگو بازم پست تو پرو بالت داری؟؟ 😂 واقعاً خسسسته نباشی

جواد رنجبر
پاسخ دهید یکشنبه 25 آبان 1394

این اپلیکیشن رو در ویندوزفون نصب کرده بودم اما چون مخاطبی توش نداشتم و یجورایی به دلم ننشست حذفش کردم 😔

sadegh
پاسخ دهید یکشنبه 25 آبان 1394

باید بدانید که این اپلیکیشن در حالی که یونیورسال است، اما به خاطر استفاده های موبایلی ای که دارد برای ویندوز دسکتاپ قابل نصب نیست.

وقتی تحت وب میشه ازش استفاده کرد، پس چرا نسخه ی دسکتاپ نداره!!؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,